Po zaledwie dwóch miesiącach, kiedy zdecydowali się znów być razem, G-Eazy i Halsey rozstali się po raz kolejny. A przynajmniej tak donoszą zagraniczne serwisy na czele z magazynem E!News. Nie wiemy, co było przyczyną rozstania. Żadna ze stron nie potwierdziła tych spekulacji, ale według osób z otoczenia pary decyzja o zakończeniu związku zapadła kilka dni temu. Od tamtej pory rapera przyłapano na imprezach i obściskiwaniu się z innymi dziewczynami.

G-Eazy przefarbował się na blond! To przez rozstanie z Halsey? >>>

To koniec związku G-Eazy i Halsey?

Jeszcze niecały miesiąc temu G-Eazy i Halsey wyglądali na bardzo zakochanych. Po tym, jak rozstali się pierwszy raz, tłumacząc to potrzebą skupienia się na muzyce i rozwijających się karierach, bardzo szybko znów się zeszli. Ich związek po raz kolejny wyglądał na idealny, przynajmniej na Instagramie, gdzie zapewniali publicznie o łączącym ich uczuciu. Pod koniec września G-Eazy złożył Halsey wzruszające życzenia, w których wyznał jej miłość. Co więcej, dwa dni temu wyznał w jednym z wywiadów, że jest dla niego inspiracją. Tak jak wspominaliśmy, nie znamy przyczyny kolejnego rozstania artystów. Mamy nadzieję, że to tylko przejściowy kryzys.

G-Eazy i Halsey zaczęli spotykać się latem 2017 roku. Byli parą przez rok, nagrali nawet wspólnie utwór Him&I, który wspiął się na szczyty list przebojów. W lipcu wokalistka opublikowała na instagramie oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z raperem. Jednak zaledwie kilka tygodni później widziano ich razem na afterparty po gali MTV Video Music Awards. Następnie podróżowali razem, odwiedzili m.in. Wenecję i udokumentowali to skrupulatnie na social mediach. Myślicie, że G-Eazy i Halsey jeszcze do siebie wrócą?