Na początku kwietnia na platformie Netflix pojawiła się druga część serialu Chilling Adventures of Sabrina – jeszcze bardziej tajemnicza, mroczna i zdecydowanie lepsza od tej pierwszej. W najnowszych odcinkach serialu możemy obserwować zmianę, która niewątpliwie zaszła w tytułowej bohaterce. Młoda czarownica staje się prawdziwą kobietą – feministką, walczy o prawa swoich sióstr z covenu, a także zgłębia wiedzę magiczną, dzięki której przybiera na sile. Twórcy postanowili rozwinąć również wątek relacji Sabriny z niezwykle przystojnym Nicholasem Scratchem – czarodziejem, kolegą z Akademii Sztuk Niewidzialnych, totalnym prymusem. Okazuje się jednak, że Gavin Leatherwood, czyli odtwórca roli Nicka podbił nie tylko serce Sabriny, ale również wielu dziewczyn na całym świecie. Przewidujemy, że stanie się on kolejnym idolem nastolatek – tak samo, jak Noah Centineo, czy Hero Fiennes-Tiffin, którego możecie oglądać teraz w filmie After. Kim dokładnie jest Gavin Leatherwood, skąd pochodzi, ile ma lat i czy ma dziewczynę? Odpowiadamy na wszystkie ważne pytania!

Gavin Leatherwood to kolejne ciacho Netflixa! Kim jest Nicholas Scratch z serialu Chilling Adventures of Sabrina?

Gavin Leatherwood skończy w tym roku 25 lat (urodziny obchodzi dokładnie 17 czerwca). Aktor pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie z Oregonu. Natomiast obecnie mieszka w Vancouver. Okazuje się jednak, że serialowy Nick Scratch jest wszechstronnie utalentowany! Oprócz tego, że świetnie gra, to jeszcze pięknie śpiewa i pisze romantyczne piosenki. Amerykański gwiazdor potrafi również grać na wielu instrumentach, między innymi na gitarze oraz pianinie. Aktualnie Gavina Leatherwooda możemy podziwiać w serialu Chilling Adventures of Sabrina, ale wcześniej pojawił się w takich produkcjach, jak NCIS oraz Grown-ish i… za każdym razem zachwycał! Przewidujemy też, że magiczna rola Nicka Scratcha otworzy przed nim kolejne drzwi i zaprowadzi na sam szczyt.

Noah Centineo zdradził, skąd wzięła się blizna na jego twarzy >>>

Gavin Leatherwood to kolejne ciacho Netflixa! Czy serialowy Nicholas Scratch ma dziewczynę?

Od czasu premiery drugiego sezonu Chilling Adventures of Sabrina fani podejrzewali, że Gavin Leatherwood jest w związku z odtwórczynią głównej roli – Kiernan Shipką. Uważamy, że czarodziej i czarownica jak najbardziej pasowaliby do siebie, jednak wszystkie nasze spekulacje legły w gruzach, gdy serialowa Sabrina potwierdziła swój nowy związek. Pisałyśmy o nim TUTAJ. Gavin Leatherwood niezwykle dba o swoją prywatność i rzadko dzieli się ze światem zewnętrznym informacjami związanymi z uczuciami, nowymi związkami, czy przyjaciółmi. Jednak zagranicznym mediom udało się ustalić, że mniej więcej rok temu aktor spotykał się z piękną modelką i aktorką - Lovi Poe. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz  Gavin Leatherwood jest wolny! Do dzieła dziewczyny!