Gigi Hadid i Zayn Malik biorą ślub? Tatuaż Zayna i nowe bransoletki pary to dowód, że już się zaręczyli!

W ubiegłym tygodniu świat obiegła wiadomość, że, choć ich związek bywał burzliwy, Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się dziecka! Najpierw ciążę potwierdziła mama top modelki, Yolanda Hadid, a niewiele później zrobiła to sama Gigi, udzielając wywiadu w programie Jimmy'ego Fallona. Okazuje się, jednak, że to nie koniec dobrych wiadomości na temat pary. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Zayn i Gigi planują się pobrać. Fani nie mają wątpliwości, że już się zaręczyli. Dowodem ma być nowy tatuaż Zayna oraz identyczne bransoletki, jakie pojawiły na nadgarstkach pary. 

Identyczne bransoletki pary i nowy tatuaż muzyka to znak, że Zayn i Gigi już się zaręczyli!

Zayna i Gigi zdradził projektant biżuterii gwiazd, George Khalife, na Instagramie znany jako @georgethejeweler, który na swoim profilu opublikował zdjęcie splecionych dłoni pary. „Tylko dobra energia dla tej pięknej pary. @gigihadid, @zayn gratulacje” – napisał pod fotografią. Chwaląc się przy okazji biżuterią, którą dla nich zrobił – identycznymi złotymi bransoletkami z motywem oka, inkrustowanymi diamentami, jakie Zayn i Gigi sprezentowali sobie na znak miłości. Czy mają zastąpić tradycyjny pierścionek zaręczynowy? Wiele na to wskazuje, zwłaszcza, że świadczy o tym także nowy tatuaż Zayna, który można było zobaczyć na InsaStories jubilera – fragment powieści poetyckiej „Prorok” libańsko-amerykańskiego poety Kahlila Gibrana poświęcony... małżeństwu.

„Śpiewajcie, tańczcie i weselcie się pospołu, ale niech każde z was zachowa swą samotność.
Podobnie struny lutni: chociaż każda osobno, dźwięczą tą samą muzyka.
Ofiarujcie sobie serca, ale nie w jasyr żadnego z was.
Jako że tylko ręka Żywota może serca wasze posiąść.
I stójcie razem, lecz nie za blisko siebie: gdyż filary świątyni stoją osobno, a dąb i cyprys nie wzrastają w swym cieniu”

– możemy przeczytać na nadgarstku muzyka. Co według fanów nie pozostawia wątpliwości, że Zayn i Gigi wkrótce zostaną mężem i żoną. Choć data ślubu jeszcze nie jest znana.