Gigi Hadid i Zayn Malik są znowu razem

Nie było chyba bardziej wyczekiwanego powrotu niż ten – gdy okazało się, że Higi Hadid i Zayn Malik są znowu razem, wiadomość ta zdominowała social media na dobre.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość Gigi Hadid i Zayna Malika znowu kwitnie. I mamy na to dowód! >>>

Ich wspólne ujęcia na social mediach od zawsze biły rekordy popularności i wywoływały ciągnące się kilometrami komentarze, a nawet dyskusje. Dawne czasy, czyli złoty okres ich związku, ale też swoją najnowszą historię, dokumentują z pasją nie tylko sami zainteresowani. Urocze zdjęcie pary opublikowała na swoim Insta Stories także matka Gigi. W przypływie nostalgii, ale też z niekrytą ekscytacją związaną z opuszczeniem rodzinnego gniazda i usamodzielnieniem się swojej najmłodszej latorośli, czyli syna Anwara, podzieliła się także romantycznym portretem Gigi i jej miłości. Trzeba przyznać, że zdjęcie obejmujących się i widocznie w sobie zakochanych Gigi i Zayna, obchodzących jedno z największych muzułmańskich świąt, czyli Święto Ofiarowania, naprawdę chwyta za serce!

Gigi Hadid i Zayn Malik szczęśliwsi niż kiedykolwiek

Wyraźnie widać, że powrót do siebie im służy. Mimo że sami zainteresowani byli dotychczas raczej oszczędni w słowach na temat swego powrotu, zdjęcia, które publikują (w czym wspiera ich matka gwiazdy) nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że są naprawdę szczęśliwi. Jak widać trzymiesięczne rozstanie tylko pogłębiło ich uczucie i dowiodło, że warto o nie zawalczyć. Początkowo Gigi trochę się krygowała i udawała fałszywą powściągliwość. Choć sygnalizowała, że jest z kimś w związku, kokietująco kadrowała zdjęcia w taki sposób, żeby fani musieli się domyślać, o kogo chodzi. Ostatnio jednak sama mówi o powrocie do swej miłości otwartym tekstem, a gest Yolandy symbolicznie to potwierdza. Trudno się więc tej ostatniej dziwić - Gigi i Zayn wyglądają na bardziej zakochanych, niż kiedykolwiek!

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid i Zayn Malik w takim samym T-shircie! Mają wspólną garderobę? >>>