Modelka kilka tygodni temu podczas New York Fashion Week zadebiutowała ze swoją kolekcją jesień-zima 2016/2017 dla marki Hilfiger. Najnowsza linia ubrań odniosła ogromny sukces, a 21-latka udowodniła, że zasłużyła na miano top modelki, która wyznacza najnowsze trendy.

ZOBACZCIE KOLEKCJĘ GIGI HADID DLA MARKI TOMMY HILFIGER >>>

Gigi Hadid nie zwalnia tempa i nie osiada na laurach. Dzisiaj została ogłoszona jej kolejna współpraca, w której ponownie wcieli się w rolę projektantki. Modelka nigdy nie ukrywała, że jest ogromną fanką marki Stuart Weitzman. Wszystkie jej najnowsze stylizacje dopełnione są butami sławnego brandu. To nie będzie pierwsza współpraca między modelką i projektantem. Stuart Weitzman mianował Hadid ambasadorką swojej wiosennej kolekcji 2016, w której Gigi pozowała w towarzystwie JoanSmalls i LilyAldridge.

GIGI HADID KRÓLOWĄ WYBIEGU! ZOBACZCIE SAMI >>>

Ze względu na to, że będzie to kolekcja jesienna możemy spodziewać się dużej ilości błyszczących botków i kozaków, szczególnie tych za kolano, których modelka jest ogromną fanką. Kupicie buty zaprojektowane przez GigiHadid? Już teraz zobaczcie kampanię promocyjną kolekcji "Do It Right" z modelką w roli głównej, które wyreżyserował James Franco. Jak Wam się podobają "Gigi Boot"? Naszym zdaniem zapowiada się ciekawie!