Bez wątpienia można stwierdzić, że ten sezon należał do Gigi Hadid. Młoda modelka pobiła swój rekord idąc w 15 pokazach zaczynając od tygodnia mody w Nowym Jorku, a kończąc na Paryżu. Momentów, podczas których gwiazda Gigi błyszczała najjaśniej było zbyt wiele, by stwierdzić, który był najlepszy.

Modelka zadebiutowała ze swoją najnowszą kolekcją, którą zaprojektowała wspólnie z Tommym Hilfigerem podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Udział w kampanii promującej linię ubrań, a potem w pokazie zapewnił jej ogromny sukces. Otwierała i zamykała najważniejsze pokazy mody w towarzystwie największych ikon mody takich jak: Naomi Campbell, podczas pokazu Versace czy Laurel Hutton, prezentując wspólnie wiosenną kolekcję Bottega Veneta. Razem z Zaynem Malikiem została okrzyknięta najgorętszą parą całego miesiąca mody. Ich wspólne pojawienie się podczas pokazu Givenchy wywołało szał pośród fotoreporterów. 

Gigi Hadid udowodniła, że zasługuje na miano top modelki. Przechodziła niesamowite metamorfozy, zaczynając od seksownej dziewczyny podczas pokazu Versace, a kończąc na dziwadle z dredami podczas show Marca Jacobsa. Które wcielenie Gigi podoba Wam się najbardziej?