Gigi Hadid, podobnie jak jej młodsza siostra Bella, postanowiła wrócić do swojego byłego chłopaka. 23-letnia modelka i Zayn Malik przetrwali kryzys, odpoczęli od siebie i najwyraźniej mocno za sobą zatęsknili, ponieważ od kilku miesięcy ich uczucie znowu zakwitło. Po oficjalnym rozstaniu w marcu tego roku, kiedy zarówno Gigi jak i Zayn opublikowali oświadczenie w tej sprawie, w czerwcu ponownie widywano ich razem. Paparazzi przyłapali ich na spacerze po ulicach Nowego Jorku, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Następnie Gigi wrzuciła zdjęcie na InstaStories, na którym jest w objęciach swojego ukochanego. Mimo tego, że nie było widać jego twarzy, fryzura i charakterystyczne tatuaże zdradziły artystę. Dlatego już nikt nie miał wątpliwości, że Gigi Hadid i Zayn Malik są zakochani i zdecydowali, że chcą być razem.

4 dowody na to, że Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie >>>

Gigi Hadid i Zayn Malik oficjalnie razem. Modelka opublikowała urocze zdjęcie

Zanim pojawili się na oficjalnym profilu modelki, Gigi Hadid i Zayn Malik zadebiutowali po przerwie jako para na InstaStories Yolandy Hadid, mamy 23-latki. Opublikowała ich wspólne zdjęcie podczas jednego z największych muzułmańskich świąt, czyli Święta Ofiarowania. Wyglądali na nim na szczęśliwszych i bardziej zakochanych niż kiedykolwiek! Nasze przypuszczenia co do złotego okresu, który właśnie przeżywają, potwierdziły się po raz kolejny.

Tym razem sama zainteresowana wrzuciła zdjęcie ze swoim chłopakiem. Gigi i Zayn są na nim wtuleni w siebie, a fotografia udowadnia, że warto było walczyć o związek. Oprócz tego, treść posta nie pozostawia złudzeń co do kwitnącej miłości modelki i byłego członka One Direction. Hadid opatrzyła zdjęcie podpisem: „Lecąc do domu, mojego szczęśliwego miejsca”. Zobaczcie poniżej wspólne zdjęcie, jakie opublikowała Gigi Hadid z Zaynem Malikiem po tym, jak do siebie wrócili.