Tegoroczny pokaz Victoria's Secret będzie chyba najgorętszym w historii tego wydarzenia. Pierwszy raz show odbędzie się w romantycznym Paryżu, więc możemy spodziewać się tematyki nawiązującej do kultowego Moulin Rogue. W grudniu zostanie wypuszczony kolejny zapach Victoria's Secret "Paris". I najważniejsza wiadomość - do ekipy VS dołączyły siostry Hadid.

Bella, która dwa dni temu wydała oficjalne oświadczenie o swoim udziale w show, zadebiutuje w roli Aniołka już 30 listopada. >>> Wczoraj swoją obecność potwierdziła również Gigi Hadid, która pierwszy raz przeszła się po wybiegu jako jedna z modelek Victoria's Secret w zeszłym roku, w towarzystwie swojej przyjaciółki Kendall Jenner (kolejna na liście, której nie możemy się doczekać na tegorocznym pokazie).

Pomimo smukłej figury i "baby face" przygoda Gigi z pokazami Victoria's Secret nie była taka łatwa. Modelka wyznała, że przed zeszłorocznym castingiem została odrzucona aż dwa razy! Silny charakter i determinacja jak widać pomagają w realizacji marzeń. 

Z kim widzimy się na pokazie w Paryżu?

 

Film zamieszczony przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid)