Wygląda na to, że relacja Gigi Hadid i Tylera Camerona robi się coraz poważniejsza. Po wielu ich wspólnych ujęciach, które dzięki paparazzi trafiły do sieci, te najnowsze są wyjątkowo intrygujące. I niestety, pochodzą z bardzo smutnego wydarzenia, jakim jest pogrzeb babci rodzeństwa Hadid. Kilka dni temu Gigi Hadid zamieściła na swoim Instagramie post, w którym pożegnała swoją babcię Ans van der Herik. Matka Yolandy Hadid po długiej i ciężkiej walce z nowotworem zmarła w wieku 78 lat.

W tym bardzo trudnym czasie dla rodziny Hadid Gigi oraz Anwarnie byli sami. Na pogrzebie rodzeństwo pojawiło się z osobami towarzyszącymi - Anwar z Duą Lipą, a Gigi właśnie z Tylerem (zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ). O tym, że między tą dwójką może być coś na rzeczy, pierwsze doniesienia pojawiły się na początku sierpnia. Wówczas przyłapano Hadid i Tylera wychodzących z nowojorskiego apartamentu modelki. Kilka dni później parę(?) można było spotkać jeszcze w kilku dwuznacznych sytuacjach sugerujących, że modelka i celebryta mogą być razem. No właśnie, bo kim właściwie jest Tyler Cameron?

Zobacz także: Shawn Mendes potwierdził, że jest w związku!

26-latek znany jest przede wszystkim z udziału w bardzo popularnym w Stanach Zjednoczonych randkowym programie Bachelorette. Na Instagramie ma ponad 2 miliony followersów, w tym obie siostry Hadid. Jeszcze do niedawna Tyler spotykał się z poznaną na planie Bacherlorette Hannah Brown. Z kolei Gigi w grudniu zeszłego roku definitywnie zakończyła swój związek z Zaynem Malikiem, z którym z przerwami spotykała się przez trzy lata. Myślicie, że z Tylerem to coś poważnego?