W niespełna dwa lata od swojego debiutu stała się najbardziej pożądaną modelką na świecie. W ciągu ostatniego roku dokonała rzeczy, o których marzą miliony dziewczyn! W skrócie? Wspólnie z Hilfigerem zaprojektowała kolekcję, która wyprzedała się w kilka godzin. Została główną ambasadorką, a również dyrektor kreatywną marki Stuart Weitzman, czego efektem była cudowna linia jesiennych botków.

GIGI HADID W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII TOMMY HILFIGER >>>

Odnalazła się również w roli prowadzącej jedną z największych gali na rynku muzycznym, "American Music Awards". Nie możemy pominąć jej ostatniej występie w pokazie "Victoria's Secret". To już drugi raz, kiedy Gigi wcieliła się w rolę Aniołka. >>>

Tegoroczne rozdanie nagród "Fashion Awards" było dla Gigi Hadid najlepszym zakończeniem pracowitego roku. Modelka była nominowana w kategorii "International Model of the Year", w której znalazły się również jej przyjaciółka Kendall Jenner i młodsza siostra Bella Hadid. Dziewczyny jednak nie miały żadnych szans biorąc pod uwagę dobytek Gigi.

Odbierając nagrodę Hadid podziękowała swoim bliskim oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek pomogli jej dojść do miejsca, w którym teraz się znajduje. To dzięki nim nauczyła się, że w życiu można osiągnąć wszystko, trzeba tylko patrzeć poza granicami wyobraźni. Pomimo wzruszenia modelka wyglądała olśniewająco w perłowej sukni Versace i delikatnym, błyszczącym makijażu. Gratulujemy Gigi!

GIGI HADID ODEBRAŁA NAGRODĘ W PRZEPIĘKNEJ SUKIENCE VERSACE >>>