Branża fashion nie przestaje zaskakiwać. Nie lada wrażeń estetycznych dostarczył nam na samym początku tygodnia ostatni pokaz Marca Jacobsa. Tym razem jednak w centrum zainteresowania nie znalazły się oryginalne kreacje amerykańskiego projektanta, lecz nietypowe – a dla niektórych wręcz szokujące – fryzury modelek.

Wygolone głowy Gigi i Belli Hadid sensacją pokazu Marca Jacobsa

Prezentacja kolekcji ready-to-wear na jesień 2022 odbyła się w poniedziałek w budynku Nowojorskiej Biblioteki Publicznej, czyli dokładnie w tym samym miejscu, gdzie odbył się poprzedni pokaz Jacobsa. Wydarzenie tym razem miało dość kameralny charakter. Jak relacjonuje dziennikarz słynnego „Paper Magazine”, na miejscu ustawiono krzesła dla dokładnie 99 zaproszonych gości. Mimo wszystko, o tym, co można było tam zobaczyć, mówi dziś i tak cały świat.

Głównymi gwiazdami najnowszego show Marca Jacobsa były Gigi i Bella Hadid. Zanim jednak sławne siostry wyszły na wybieg, spędziły razem z pozostałymi koleżankami z branży sporo czasu na fotelu fryzjerów od zadań specjalnych. Efekt metamorfozy modelek? Powiedzieć, że tego nikt się nie spodziewał, tym razem naprawdę nie będzie przesadą.

Fani reagują na zaskakujące fryzury sióstr Hadid

Mama niespełna dwuletniej Khai Hadid Malik i jej młodsza siostra w pełni zaufały wizji designera i zgodziły się przeprowadzić na swoich głowach istne rewolucje. Ich wygolone głowy wprawiły wielu internautów w osłupienie. Komentarze pod instagramowym wpisem Belli mówią zresztą same za siebie

Co stało się z twoimi włosami?

Bella, kochanie, co oni ci zrobili?

Kocham cię, ale co to jest?

Nie ma mowy...

Warto jednak dodać, że znaleźli się i tacy, którym ekscentryczne fryzury przypadły do gustu.

Ikona

Pięknie

Jedyna osoba, której pasuje taki look

Niezależnie od tego, czy wygolone głowy sióstr Hadid podobają wam się czy też nie, spieszymy z wyjaśnieniem. Ich spektakularna przemiana była jedynie chwilowa i jest zasługą mistrzów charakteryzacji.

Myślicie, że kontrowersyjne fryzury z pokazu Marca Jacobsa mają szansę stać się jednym z fryzjerskich trendów nadchodzącej jesieni?

Zobacz także: