W pierwszej kampanii nowej, polskiej marki odzieży sportowej MUUV. wzięło udział piętnaście niezwykłych kobiet. Wszystkie uwielbiają sport i zrobiły z niego swój sposób na życie. Niektóre to profesjonalistki, trenujące od lat, ale większość – zwyczajne dziewczyny, które odkryły w sobie pasję i determinację do działania.

Anna jest choreografem, pedagogiem i tancerką, zakochaną w hip hopie. Tańczy od 7-go roku życia. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji i USA. Współpracuje ze szkołami tańca, telewizją, teatrami, muzykami, festiwalami tańca. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać ją również na wielkim ekranie, np. w filmie „Kochaj i tańcz”. Taniec pozwala jej wyrazić siebie, uwolnić energię i przekazać ją dalej. „W tańcu piękne jest to, że jest niewyczerpany i można go codziennie odkrywać na nowo” – mówi Ania. „Moja motywacja do dalszego rozwoju? Poczucie spełnienia, pewności siebie i duchowej satysfakcji, jaką daje ta forma ruchu. Taniec w tym pędzącym świecie jest moim azylem” – dodaje.

Jadwiga zaczęła trenować szermierkę na wózku 3 lata temu. Na początku sport był dla niej sposobem na spędzanie czasu wolnego, jednak po jakimś czasie przerodził się w pasję. Ponieważ w rodzinnym Lublinie Jadwiga nie miała możliwości rozwoju w tym sporcie, zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. „Z treningów zawsze wychodzę bardzo zmęczona, ale jednocześnie pełna energii – i to właśnie uwielbiam. Niczego nie można porównać do tej adrenaliny i radości, jaką daje zwycięstwo, ale też sama walka. Uprawiając sport pokonuję swoje słabości i czerpię siłę do przezwyciężania wyzwań w codziennym życiu. Cel? Osiągać sukcesy na arenie międzynarodowej” – mówi Jadwiga.

Ania całe życie była związana ze sportem i tańcem. Nie było dyscypliny, w której by się nie odnalazła. Niestety problemy zdrowotne zmusiły ją do długiej przerwy. Powrót był bardzo ciężki. Do dalszej walki zmotywowała Anię jej siostra. Wspólnie poszły na zajęcia Power Combo. Od tego wszystko się zaczęło. Potem był trening ogólnorozwojowy, biegi z przeszkodami a po jakimś czasie, zupełnym przypadkiem, Ania trafiła na cross fit. Nagle okazało się, że wszystko, czego przez całe życie szukała w sporcie, znalazła w jednym miejscu. Cross fit początkowo był dla niej terapią antystresową. Z czasem stał się stylem życia. „Box jest dla mnie miejscem, gdzie nie ma ograniczeń. Jest tylko praca nad sobą: swoim ciałem, ruchem, psychiką. Wszystko, co robisz i jak daleko idziesz, zależy tu tylko od ciebie i to jest dla mnie szalenie motywujące” – mówi Ania.

Spot kręcono na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, która była partnerem projektu. Autorem zdjęć jest MikeSternSterzyński, znany m.in. ze zdjęć do filmu „Decay“, za które w 2015 roku zdobył American Movie Award. Utwór wykorzystany w spocie MUUV. zawdzięcza zespołowi RYSY, Wojtkowi Urbańskiemu i Łukaszowi Stachurko, i ich debiutanckiej płycie „Traveler“ wydanej przez U Know Me Records. Wybór kawałka zatytułowanego „The Fib“ (ang. kłamstewko) nie był przypadkiem – spot ma na celu udowodnić, że powszechne przekonanie o braku zajawek i pasji u dziewczyn jest nieprawdziwe.