Właśnie ukazała się nowa książka Arety Szpury „Instrukcja obsługi przyszłości”. To niezwykle interesujące rozmowy z ekspertkami i ekspertami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić, by nasza przyszłość była lepsza i piękniejsza. Areta porusza ważne tematy związane bezpośrednio z ekologią, ale też psychologią, edukacją i technologią.

W najnowszym odcinku podcastu Glamour EcoTalk Areta opowiada o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas pracy nad książką. Zdradza, że dopadło ją wypalenie i że nawet najbardziej zagorzała aktywistka potrzebuje czasami odpoczynku. Powiedziała także, o jakiej przyszłości marzy dla siebie i świata, a także o swoim nowym projekcie Dzielnia. Z Aretą rozmawia redaktorka naczelna Glamour Katarzyna Dąbrowska. Zapraszamy do słuchania.

Posłuchaj podcastu Glamour EcoTalk z Aretą Szpurą!

Podcastu Glamour EcoTalk posłuchasz także na Spotify.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.