Chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego zakończenia cyklu Glamour Summer Beats powered by ASUS. W tym roku odwiedziliśmy Open'er Festival w Gdyni, Audioriver w Płocku, Festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach i jako ostatni Lollapalooza w Berlinie. 

Ponad 30 stopniowe upały, miasto tętniące życiem od rana do późnych godzin nocnych i masa uśmiechniętych ludzi. Wszyscy tutaj przyjechali w jednym celu - świetnie się bawić i zakończyć sezon letnich festiwali 2016 roku. My także pojawiliśmy się w Berlinie z takim zamiarem i śmiało możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty. 

Lollapalooza to jeden z najbardziej popularnych festiwali na świecie. Historia tego wydarzenia zaczyna się w Stanach Zjednoczonych w Chicago, ale od 2010 roku odbywa się także po za jego granicami. I tak pierwsza edycja festiwalu poza Ameryką Północną odbyła się w Chile, później w Brazylii, a od 2014 roku Lollapalooza gości także w Berlinie (początkowo na terenie lotniska Tempelhof, a teraz w Treptower Park).

Podczas tegorocznej edycji na festiwalu Lollapalooza zagrały takie muzyczne gwiazdy jak: Radiohead, Major Lazer, The 1975, Kings Of Leon, New Order czy Paul Kalkbrenner.