Nie ma znaczenia czy lubisz sport czy nie, czy jesteś zaawansowana w tych tematach, czy dopiero zaczynasz. Znaczenie ma jedynie to, czy masz ochotę spędzić ten jeden dzień zupełnie inaczej niż dotychczas. Mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch, ale my chcemy zająć się tymi obiema kwestiami jednocześnie. Już 9 czerwca 2019 pomożemy Wam zadbać nie tylko o Waszą formę psychiczną, ale szykujemy też sporo atrakcji, które rozruszają też Waszą głowę.

Tego dnia w Małej Warszawie (ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa) czekać będzie na Was aż siedem fantastycznych kobiet, które z jednej strony zadbają o Wasze ciało, ale też i o ducha. Karolina Cwalina-Stępniak poprowadzi warsztaty, które pomogą Wam obrać swój cel biznesowy lub życiowy i odnaleźć swoje wartości. Zuza Kołodziejczyk znana Wam z programu Top Model opowie o swojej zdrowej przemianie, Jagna Niedzielska odkryje przed Wami tajniki kuchni zero waste, a Edyta Litwiniuk oprócz treningu Fit Express (czyli spalanie poprzez wzmacnianie!), podpowie Wam, jak być fit i nie zwariować. Oprócz tego możecie liczyć na intensywny trening z Klaudią Jóźwiak, space stretch z Beatą Nawrot i focus na pośladki z Kamilem Demczukiem oraz spotkania z Zosią Zborowską (baby steps do ekologii), Joanną Jabłczyńską (o pasji do sportu) oraz ekspertami z sieci klubów fitness i siłowni Calypso wśród nich m.in. Olga Białas i Aneta Pawłowska, którzy nie tylko przygotują dla Was wykład o zdrowym odżywianiu, ale także różnorodne aktywności fizyczne. Co więcej, dzięki nim będziecie mieli też możliwość skorzystania z urządzenia do pomiaru składu ciała, ale także odbycia konsultacji trenerskich i dietetycznych, dowiecie się jak ćwiczyć z poszczególnymi akcesoriami i sprzętami w domu, a oprócz tego załapiecie się na ustalanie indywidualnych planów treningowych.

Raz jeszcze powtarzamy – nie musicie być w nie wiadomo jakiej formie! To wydarzenie jest dla wszystkich, którzy chcą spędzić ciekawie czas w świetnym towarzystwie, a przy tym dowiedzieć się czegoś i zrobić coś – jak nie dla ciała, to dla głowy. Dlatego też wiele treningów i wykładów będzie odbywać się w tym samym czasie, na dwóch różnych scenach, dzięki czemu możecie robić sobie przerwy i zamiany, kiedy chcecie. Oprócz mocno sportowych atrakcji będziecie również mogli wziąć w warsztatach projektowania ubrań sportowych (niby w temacie, ale jednak coś innego dla nieprzepadających za ćwiczeniami :) ) z marką GIPARA, a na stoisku D'ALCHEMY dowiecie się wszystkiego na temat kosmetyków naturalnych, a w czasie indywidualnych konsultacji – jaka pielęgnacja jest dla Was odpowiednia i które produkty najlepiej będą służyć Waszej skórze. O odpowiednie nawodnienie zadba woda kokosowa Coconaut, która jest partnerem wydarzenia. Oprócz marki wydarzenie wspierają Calypso, Gipara, Cascada i Sante.

Na wszystkich uczestników i uczestniczki czekają super pakiety startowe! W ekologicznych workach oprócz zdrowych przekąsek, wody kokosowej Coconaut i nowego numeru Glamour znajdziecie także starter na trzy dni w siłowniach Calypso oraz voucher na ubrania marki GIPARA o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie giparawear.com/sklep. Oprócz tego w trakcie całego wydarzenia będzie możliwość wygrania nagród o wartości 800 zł! Wśród nich treningi personalne i bony na sportowe ubrania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wejście tylko po wcześniejszej rejestracji i potwierdzeniu e-maila! Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej. I uwaga – pogoda nam nie straszna, w razie deszczu wszystkie atrakcje przeniesiemy pod dach. Na miejscu zapewniamy szatnie i maty do ćwiczeń.


HARMONOGRAM:

12:00 – 13:00 Chill, zbieramy siły i nastrajamy się pozytywną energią!
 
13:00 - 13:40 interaktywny wykład z JAGNĄ NIEDZIELSKĄ – Ekonomia i Ekologia
 
13:00 - 13:40 trening Calypso – Beata Nawrot – Trening Space Stretch by Gipara
 
13:00 - 13:40 KAROLINA CWALINA – Jak odnaleźć swój cel?
 
13:45 – 14:25 rozmowa z JOANNĄ JABŁCZYŃSKĄ o pasji do sportu i marce Gipara
 
13:45 – 14:25 trening Klaudia Jóźwiak „IFBW- Intense Full Body Workout”
 
13:45 – 14:25 JAGNA NIEDZIELSKA – warsztaty zero waste
 
14:30 – 15:10 ZOSIA ZBOROWSKA i baby steps do ekologii
 
14:30 – 15:10 trening Kamil Demczuk – FOCUS na pośladki
 
14:30 – 15:10 RENATA GLINKOWSKA – warsztaty świadomej mody
 
15:20 – 16:00 EDYTA LITWINIUK – Jak być fit i nie dać się zwariować?
 
15:20 – 16:00 RENATA GLINKOWSKA – warsztaty świadomej mody
 
16:05 – 16:40 Zdrowa zmiana Zuzy by ZUZA KOŁODZIEJCZYK
 
16:05 – 16:40 EDYTA LITWINIUK – FIT EKSPRESS
 
17:30 – 18:00 Calypso –Olga Białas – Dlaczego tak ważne jest zachowanie równowagi hormonalnej?
 
17:30 – 18:00 trening Calypso – Aneta Pawłowska - trening obwodowy, ćwiczenia ogólnorozwojowe