Doskonale wiecie, że jesteśmy wielkimi fanami Przyjaciół. A my doskonale wiemy, że Wy również uwielbiacie ten serial! Właśnie dlatego powracamy z kolejną rzeczą, którą pokocha każdy sympatyk tej kultowej produkcji. Tym razem zadowoleni będą także amatorzy gier planszowych, bowiem chodzi o Friends Monopoly, czyli popularną planszówka inspirowaną Przyjaciółmi! Tak, to naprawdę powstało! Czy możecie wyobrazić sobie lepszą rozrywkę na spokojny wieczór w gronie najbliższych (podkreślamy: spokojny wieczór, kiedy nie chce wychodzić wam się na miasto)? My już przeglądamy kalendarze w poszukiwaniu dogodnego terminu!

ZOBACZ TAKŻE: 100 dowodów na to, że Rachel powinna związać się z Joey’em, a nie z Rossem

Ale wracając do samej gry, twórcy tej kolekcjonerskiej edycji Monopoly zadbali o to, żeby każdy z graczy mógł utożsamić się ze swoim ulubionym bohaterem. A wszystko za sprawą wyjątkowych, spersonalizowanych tokenów. Jak łatwo się domyślić, torebka należy do Rachel, dinozaur do Rossa, pudełko pizzy to atrybut Joey’a, gitara od razu kojarzy się z Phoebe, swetrowa kamizelka z Chandlerem, a czapka kucharska z Monicą. Jeżeli chodzi o samą planszę, to znajdziemy na niej grafiki przywołujące wspomnienia związane z szóstką przyjaciół oraz ich przygodami na Manhattanie. Poza tym, wszystko wygląda tak, jak w standardowej wersji Monopoly.

[QUIZ] Jak dobrze znasz Rachel Green z „Przyjaciół”?

Właśnie dowiedzieliśmy się, że specjalne wydanie Monopoly, inspirowane kultowym serialem, będzie można kupić w Polsce. Grę planszową znajdziecie w salonach Empik, w sprzedaży będzie od 9 maja! Cena za grę wynosi 159,99 zł. Kto z Was skusi się na zakup Monopoly Przyjaciele? My na pewno!