Żywa dekoracja, tętniący ekosystem zamknięty w szklanej przestrzeni. Polska marka GreenBells stworzyła cudeńka, dzięki którym każdy z was może zabrać do domu kawałek lasu. Jak dowiadujemy się z ich oficjalnego profilu na Facebooku: "Każdy Greenbells jest niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycją, która dzięki odpowiedniemu podłożu nie wymaga specjalnej pielęgnacji".

Ważne, aby zapewnić mu odpowiednią wilgotność poprzez podlewanie i zraszanie wnętrza słoika średnio dwa razy w tygodniu. Słoiki z żywą naturą pasują do każdej przestrzeni nadając jej unikalnego charakteru. Wykonane są ręcznie, więc macie pewność, że każdy z "zielonych dzwonów" będzie jedyny w swoim rodzaju. 

"Inspiracją do powstania marki były podróże po Azji Wschodniej gdzie tradycja zamykania natury w dekoracyjnym szkle jest niezwykle popularna. Tamtejsza potrzeba miniaturyzacji wszystkiego co tylko możliwe funkcjonuje od dawna i objawia się w wielu aspektach. Począwszy od drzewek bonsai, po mini terraria roślinne widoczne w przestrzeni publicznej. Kolejną z inspiracji były terraria wiktoriańskie, spopularyzowane w dziewiętnastowiecznej Europie przez miłośnika botaniki Dr. Nathaniela Bagshaw Ward'a. Stąd też nazwane są także "Wardian Case"." - czytamy z wpisu na oficjalnym koncie marki Greenbells na Facebooku.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA DEKORACJA GREENBELLS >>>