Chyba nie mielibyście problemu ze wskazaniem najbardziej stylowego piłkarza rodzimej reprezentacji, prawda? No właśnie. Grzegorz Krychowiak nie od dziś słynie z dopracowanych stylizacji, którymi jedni się zachwycają, a inni trochę z nich kpią. Tych drugich totalnie nie rozumiemy, bo niestety większości zawodników, nie tylko tych rodzimych, trudno odmówić umiejętności, jednak co do stylu można mieć niestety sporo zastrzeżeń. Akurat u Grzegorza zarówno technika na boisku, jak i ta w doskonałym dobieraniu elementów garderoby idą w parze, dlatego wcale nie dziwi nas, że 28-latek w końcu postanowił coś z tym zrobić. 

ZOBACZ TAKŻE: Vistula uszyła formalne stroje dla Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Już niebawem w Warszawie Krychowiak otworzy butik marki Balamonte. Co będzie można w nim znaleźć? 

W Paryżu jest mnóstwo miejsc, w których szyte są garnitury na miarę. Jedno mi się spodobało, pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć takie w Warszawie – powiedział piłkarz w wywiadzie dla Gazety Wyborczej. - Kiedy wchodzimy do normalnego sklepu, widzimy kilkanaście modeli dżinsów, koszulek wymyślonych przez jakiegoś projektanta. W miejscu, gdzie szyte są garnitury na miarę, ty stajesz się kreatorem - dodał.

W związku z tym, że to jednak piłka nożna jest na pierwszym miejscu, Krychowiak nie będzie w stanie zaangażować się w stu procentach w prowadzenie butiku. Ale powierzy to zaufanej osobie, bo swojemu bratu, który jak sam Grzegorz podkreśla, jest doświadczonym menedżerem. Póki co, szybciej niż w butiku, piłkarza będzie można spotkać na boisku. Już 14 czerwca w Rosji rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, i choć trener Adam Nawałka nie ogłosił jeszcze składu na Mundial (zrobi to 4 czerwca), to więcej niż pewne, że Krychowiaka w nim nie zabraknie. 

ZOBACZ TAKŻE: David Beckham ma złamane serce. Co się stało?