Sydney Sweeney: czy gwiazda się zaręczyła? 

Sydney Sweeney to utalentowana, amerykańska aktorka, którą mogliśmy oglądać w kilku popularnych produkcjach, między innymi: „Pewnego razu... w Hollywood”, „Opowieści podręcznej”, „Ostre przedmioty”, ostatnio wcieliła się też w postać Cassie w popularnym serialu HBO – „Euforia.

24-latka zyskała imponującą ilość fanek i fanów, którzy namiętnie śledzą jej karierę – i nie tylko. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 10 milionów followersów.

Nic więc dziwnego, że zdjęcia, które jakiś czas temu trafiły do sieci, nie pozostały bez komentarza. Uwagę wszystkich przykuł... pierścionek z ogromnym brylantem na serdecznym palcu lewej dłoni. To jednak nie koniec – radość wymalowana na twarzy aktorki była wymowna. Czyżby Sydney w ostatnim czasie faktycznie się zaręczyła? Informacja ta nie została dotąd przez nikogo oficjalnie potwierdzona. Możemy jednak domyślać się, że to dla niej okres pełen zmian... nie tylko koloru włosów (od niedawna jest bowiem ruda). 

Sydney Sweeney: kim jest partner aktorki?

Wiadomo, że już od 2018 roku artystka spotyka się z kimś. Choć para nie publikowała ze sobą wspólnych zdjęć i raczej unikała mówienia o sobie (Sydney nigdy oficjalnie nie potwierdziła tego związku), paparazzi udało się już kilka razy uwiecznić ich romantyczne momenty, m.in. kiedy obdarowywali się romantycznymi pocałunkami na jachcie.

Wybranek partnerki to, nieco od niej starszy (ma 37 lat), Jonathan Davino. Mężczyzna jest restauratorem z Chicago. Rodzina, prawdopodobnego, nowego narzeczonego gwiazdy ma swoją firmę zajmującą się m.in. technologiami. Podobno są również właścicielami popularnej włoskiej restauracji Pompei. 

Artystka już kilka lat temu wyznała w jednym z wywiadów, że nie randkuje z ludźmi z branży artystycznej. Wygląda na to, że w tym przypadku warunek ten został spełniony.

Getty Images

Zobacz także:

Jeżeli rzeczywiście Sydney zaręczyła się i planuje swój pierwszy ślub, serdecznie gratulujemy!

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.