Vanessa Morgan jest w ciąży! Gwiazda „Riverdale” pokazała nagranie z USG i zdradziła płeć dziecka

Gdy jej chłopak, baseballista Michael Kopech w lipcu ubiegłego roku oświadczył jej się u stóp wodospadu Mooney Falls przy Wielkim Kanionie, nie wahała się i od razu powiedziała „tak”. Na ślub także nie trzeba było czekać długo. Gwiazda „Riverdale”, Vanessa Morgan, czyli serialowa Toni, i jej wybranek pobrali się 4 stycznia 2020 roku (zdjęcia z ceremonii nie mogłyby być piękniejsze!). Teraz Vanessa Morgan i Michael Kopech spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

Vanessa Morgan spodziewa się dziecka! Kiedy urodzi i jakiej płci będzie dziecko?

O tym, że jest w ciąży, Vanessa Morgan poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama, na którym zamieściła post z kilkoma zdjęciami i filmikami z przyjęcia, które urządziła specjalnie po to, by poinformować wszystkich o tym, że zostanie mamą. Są więc i kolorowe balony z confetti, i tort, i sama gwiazda „Riverdale”, która ubrana w luźną wzorzystą sukienkę trzyma na jednym ze zdjęć ogromną piłkę z napisem „Boy or Girl” (z ang. – „Chłopiec czy dziewczynka?”). Są też bardziej intymne szczegóły. Aktorka zdecydowała się bowiem także pokazać test ciążowy z pozytywnym wynikiem (czyli dwoma kreskami), a nawet... krótkie wideo z USG, na którym wyraźnie widać już malucha.

„Zastanawiałam się, czy trzymać tę sferę mojego życia w ukryciu, ale miałam świadomość, że wkrótce zobaczycie moje zdjęcia z brzuszkiem, więc wolałam sama pochwalić się szczęśliwą nowiną. Chcę zachować prywatność, ale chciałam również być pierwszą osobą, która Was o tym poinformuje” – napisała pod postem. I od razu zdradziła płeć dziecka i termin porodu„Jestem przepełniona szczęściem, że już w styczniu przyszłego roku powołam na świat syna” – wyznała. Dodała także, że odkąd dowiedziała się o ciąży, kompletnie zmieniła swoje priorytety.

„Niemal wszystko, co wydawało mi się w życiu ważne, kompletnie się zmieniło. Jesteśmy tu z ważnego powodu i życie jest takie cenne. Trudno mi uwierzyć, jak wiele siły dodałeś mi już jako swojej mamie. Jakby Bóg wiedział, że Cię potrzebowałam, mojego Aniołka (...)” – napisała w poście, kierując swoje słowa do dziecka. „Dziękuję Bogu za to błogosławieństwo” – dodała, podkreślając, że jest przeszczęśliwa i nie może się doczekać, by zostać mamą – najlepszą, jaką tylko będzie potrafiła być. Vanessa Morgan post oznaczyła hasztagiem #preggers, dokładnie takim samym, jakim swoje zdjęcia z brzuszkiem niecały tydzień temu podpisała Nicki Minaj, także informując fanów o tym, że jest w ciąży. Cóż, baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze. Gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Was debating keeping this part of my life hidden but I knew people would see pictures eventually with my belly & I wanted you guys to hear it from me I do want to keep this chapter of my life private but did want to be the first to share the news. I am overjoyed to be welcoming my baby boy into the world this January It’s almost like everything I thought mattered in this life has completely changed.. We’re here for such a greater purpose and life is so precious. I can’t believe how much growth & strength you’ve already given me as your mom. It’s like God knew I needed you, my angel. The universe works in mysterious ways but always times everything the way it was meant to be. Lil one you were made with so much love & already exude a light so strong it warms my belly. Thank you God for this blessing I’m just so happy & can’t wait to dedicate everyday to being the best mommy I can be “I’ll love you forever I’ll like you for always as long as I’m living my baby you’ll be “- if you know you know #preggers

Post udostępniony przez Vanessa Morgan (@vanessamorgan) Lip 24, 2020 o 1:27 PDT