Imprezy Comic Con fanom seriali i szeroko pojętej popkultury przedstawiać nie trzeba. Ta znana na całym świecie impreza odbywa się również w Polsce, a dokładnie w podwarszawskim Nadarzynie. I do tej pory gwiazdami wydarzenia byli m.in. Pamela Anderson, Jack Gleeson z Gry o tron, Trevor Stines z Riverdale, Michael Trevino z Pamiętników wampirów czy Andrew Scott z serialu Sherlock. Ten ostatni już niebawem po raz kolejny zawita do naszego kraju na czwartą już edycję Warsaw Comic Con. A obok niego pojawi się także gwiazda jednej z najpopularniejszych obecnie serialowych produkcji Netflixa, Stranger Things!

Niestety, nie będzie to Millie Bobby Brown ani Winona Ryder, ale wierzymy, że najwięksi fani historii bohaterów z Hawkins i tak będą zachwyceni. Chodzi o matkę Mike'a i Nancy, czyli Karen Wheeler - Carę Buono. Nie wiemy, jak Wy, ale nam w pamięć zapadła szczególnie jedna scena z jej udziałem, kiedy dom Wheelerów odwiedza Billy i w rozpiętej koszuli ewidentnie flirtuje z Karen. Swoją drogą, Dacre Montgomery też mógłby przylecieć do Polski, nie uważacie?

ZOBACZ TAKŻE: „House of Cards” 6 - mamy pierwsze zdjęcie z nowego sezonu! Kiedy premiera?

OczywiścieCara Buono ma w swoim dorobku rolę nie tylko w serialu stworzonym przez braci Duffer. Aktorkę mogliśmy oglądać także w innych serialach, m.in. Mad Man czy Rodzina Soprano, jak również w takich filmach, jak Hulk, Papierowe miasta czy Pozwól mi wejść.