Jak się okazuje, tłum gwiazd można spotkać nie tylko na pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania. Wczorajszego wieczoru Joanna Przetakiewicz zaprosiła najpopularniejsze twarze polskiego show-biznesu do warszawskiego kina Iluzjon. I jak przystało na taką, a nie inną lokalizację, mogli tam zobaczyć jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich lat - dramat erotyczny Love w reżyserii Gaspara Noé. Tym wydarzeniem dyrektor kreatywna La Manii zainaugurowała swój najnowszy projekt - cykl imprez „Kino Letnie La Mania”

Dlaczego właśnie Love

Film LOVE Gaspara Noé został uznany przez światowych krytyków za wybitny. "Love” stara się kompleksowo przedstawić miłość. Znajdziemy tu wzniosłe emocje i dziki seks, wielką ekstazę i jeszcze większy ból, słodkie początki i gorzki koniec. Jego treść i przesłanie jest niezwykle spójne z filozofią La Manii, którą demonstrujemy od początku kolekcji MIND BLOW. Prowokujemy dyskusje na temat potrzeby miłości, erotyzmu i zmysłowości. Pokazujemy emocje najważniejsze w naszym życiu a które są niestety często niepotrzebnie tłamszone i uznane za temat tabu. To co czyni nas najbardziej szczęśliwymi to atencja najblizszych nam ludzi. Prawdziwa bliskość, miłość i sex - czytamy na instagramowym profilu marki. 

Kogo nie zabrakło podczas projekcji? W kinowych fotelach zasiedli m.in. Magdalena Frąckowiak, Maja Sablewska, Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Gosia Baczyńska, Marcin Tyszka, Zuza i Julia Bijoch, Jessica Mercedes, Hanna Lis, Maffashion, Katarzyna Warnke z mężem Piotrem Stramowskim oraz Łukasz Jakóbiak, którego już niebawem zobaczymy w duecie z Joanną Przetakiewicz w drugim sezonie programu Azja Express