Mariusz Paprocki i Marcin Brzozowski to duet uwielbiany przez gwiazdy. Nic więc dziwnego, że celebryci tak chętnie przybyli na premierę najnowszej kolekcji projektantów. Wczoraj w Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki pojawiły się m.in. Anna Mucha, Joanna Moro, Basia Kurdej-Szatan i wielu innych.  Ale kto wyglądał najlepiej na czerwonym dywanie?

Jedną z naszym zdaniem najlepiej ubranych wczoraj gwiazd jest Julia Wieniawa. Pisałyśmy już o tym, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i że warto zainspirować się stylem młodej aktorki. Swoją kreacją zachwyciła również Jessica Mercedes, która na premierę najnowszej kolekcji duetu Paprocki i Brzozowski wybrała printowaną sukienkę z Zary. Jeżeli chodzi o największe zaskoczenie wczorajszego wieczoru, to była nim Marcelina Zawadzka, a właściwie jej nowa fryzura – celebrytka zaprezentowała się w blond peruce. Koniecznie zobaczcie, jak wyglądała!

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na czerwonym dywanie – jak wyglądały sławy podczas swoich pierwszych oficjalnych wyjść? >>>

Na pokazie pojawiły się również Natalia Klimas, Karolina Pisarek, Angelika Mucha, czyli Littlemooonster96 oraz Hanna Lis. Jeżeli chodzi o męską stronę publiczności, to godnie reprezentowali ją m.in. Olivier Janiak, Rafał Maślak, a także projektant – Robert Kupisz. W tym miejscu trzeba jednak wspomnieć o gościu specjalnym, czyli Waris Dirie. To właśnie ta modelka, a przy tym również aktywistka i autorka książki Kwiat pustyni otworzyła pokaz duetu Paprocki i Brzozowski. Dirie zachwyciła także pozując na ściance w długiej, czerwonej sukni – trudno było oderwać od niej wzrok!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które pojawiły się wczoraj w Pałacu Kultury i Nauki. Spójrzcie i zdecydujcie, kto wyglądał najlepiej na premierze kolekcji duetu Paprocki i Brzozowski.