Pisaliśmy już o zwycięzcach, najpiękniejszych kreacjach, o tym że róż okazał się najpopularniejszym kolorem na czerwonym dywanie, a także o emocjonującym występie Lady Gagi i Bradley'a Coopera, którzy podczas gali rozdania Oscarów 2019 zaśpiewali wspólnie przebój Shallow z ich wspólnego filmu Narodziny gwiazdy. To dzięki tej piosence wokalistka przeszła do historii!

Oscary 2019: Lady Gaga przeszła do historii! Nikt przed nią nie dokonał takiego wyczynu. Wszystko dzięki „Shallow”

Na Glamour.pl wspominaliśmy także o romantycznej mowie Ramiego Maleka, który odbierając statuetkę za Bohemian Rhapsody wyznał miłość swojej dziewczynie Lucy Boynton. Nie on jeden na 91. ceremonię wręczenia Nagród Akademii Filmowej przyszedł w towarzystwie swojej drugiej połówki. Choć zdecydowanie ta dwójka rzucała się w oczy i została oficjalnie uznana za jedną z najpiękniejszych par Oscarów 2019, konkurencja w tej kategorii była spora. Jennifer Lopez olśniła wszystkich (dosłownie!) pojawiając się w srebrnej sukni Toma Forda z Alexem Rodriguezem przy boku. Amy Adams nominowana za rolę drugoplanową przyszła wraz z mężem Darrenem Le Gallo, a Paweł Pawlikowski z żoną Małgorzatą Belą. Bradley Cooper pozował na czerwonym dywanie z partnerką Iriną Shayk, ale towarzyszył im ktoś jeszcze...

Oscary 2019: Bradley Cooper i Irina Shayk na czerwonym dywanie nie byli sami!

Także Olivię Colman podczas tej niezwykle ważnej nocy w jej życiu wspierał małżonek, Ed Sinclair. Do niego właśnie gwiazda Faworyty skierowała część swojego płomiennego przemówienia przyjmując Oscara dla najlepszej aktorki. Wyznała w nim, że jest on jej najlepszym przyjacielem, bardzo mocno go kocha i dziękuje mu za to, że jest dla niej największym wsparciem już od 25 lat.

Za to jedną z najgłośniej komentowanych par był Billy Porter i Adam Smith, i nie bynajmniej dlatego, że od dwóch lat panowie są małżeństwem. Uwagę zwracała przede wszystkim kreacja Portera, który na Oscary 2019 przyszedł w masywnej sukni projektu Christiana Siriano. Aktor i performer w jednym z wywiadów jeszcze przed galą podkreślił jednak, że to nie jest strój dla drag queen, że on po prostu jest mężczyzną w sukience. Może się to nie podobać, ludzie mogą tego nie rozumieć i się z tym nie zgadzać, ale nawet jeśli – chce by uświadomili sobie, że nawet w takich przypadkach powinni szanować innych.

Zobacz także: Oscary 2019: Rami Malek wyznał miłość swojej dziewczynie, odbierając statuetkę za „Bohemian Rhapsody”