Co łączy film Ponad wszystko i serial 13 powodów? Na pewno to, że oba obrazy skupiały się na nastolatkach, pierwszym uczuciu, a także problemach, z jakimi się borykają. Tych samych motywów nie zabraknie w Twój Simon, filmie w reżyserii Grega Berlantiego (producenta seriali TV Jezioro marzeń i Bracia i siostry), zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści Becky Albertalli Simon oraz inni homo sapiens.

Co więcej, w rolach głównych zobaczymy aktorów doskonale znanych z wyżej wymienionych produkcji. Mowa tutaj o Nicku Robinsonie, czyli Ollym z Ponad wszystko, a także Katherine Langford, serialowej Hannah Baker z 13 powodów. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się również Jennifer Garner,Josh Duhamel, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg, Miles Heizer, Keiynan Lonsdale czy Logan Miller.

ZOBACZ TAKŻE: Mamy zwiastun pierwszego filmu o Meghan Markle i księciu Harrym!

Twój Simon to kolejny film o nastolatkach nie tylko dla nastolatków! 

O czym opowie Twój Simon? To historia siedemnastoletniego geja, Simona Spiera - w tej roli Nick Robinson - który o swojej orientacji seksualnej nie powiedział jeszcze nikomu ze swego otoczenia, ani rodzicom, ani przyjaciołom. Simon nie ma pojęcia też, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Rozwiązanie tej sytuacji obfitować będzie w zarówno komiczne, jak i przerażające wydarzenia, które na zawsze zmienią życie tytułowego bohatera.

Polską premierę filmu Twój Simon zaplanowano na 15 czerwca 2018. W sieci dostępny jest już jednak pierwszy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Wybierzecie się do kina? A może mieliście okazję przeczytać książkę?

ZOBACZ TAKŻE: Javier Bardem i Penélope Cruz w filmie o Pablo Escobarze