Tommy Hilfiger znany jest z dokładnego, niezwykle przemyślanego doboru ambasadorów swojej marki o typowo amerykańskim charakterze. Projektant ma za sobą współpracę m.in. z Gigi Hadid, z którą wspólnie stworzył aż cztery kapsułowe kolekcje TommyXGigi.  Jakiś czas temu, pisałyśmy również o tym, że globalnym ambasadorem męskiej linii marki została gwiazda Formuły 1 - Lewis Hamilton. A teraz poznajemy kolejne członkinie rodziny ambasadorów marki Hilfigera.

ZOBACZ TAKŻE: Tommy Hilfiger stworzył kolekcję dla osób niepełnosprawnych >>>

Globalnymi ambasadorkami damskiej linii Tommy Hilfiger na jesień 2018 roku, zostały dwie światowej sławy modelki - Hailey Baldwin oraz Winnie Harlow, które z łatwością poruszają się po wirtualnej rzeczywistości, w social mediach, a tym samym inspirują miliony młodych dziewczyn swoimi wyjątkowymi charakterami i stylem życia. Jak powiedział sam projektant, to właśnie one są ikonami przyszłości. Tryskają optymizmem, energią, a do tego nie brak im pewności siebie.

To one wytyczają drogę kolejnemu pokoleniu „Tommy Women”, podchodząc do wszystkiego z właściwą pewnością siebie i optymizmem. Dzielimy z nimi te cechy i wartości, co sprawia, że z radością witam je w naszej rodzinie

Co więcej, dziewczyny wystąpią również jako twarze kolekcji kapsułowej TOMMY ICONS, która swoją premierę będzie miała już jesienią tego roku. A tymczasem, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i spójrzcie jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej z Hailey Baldwin i Winnie Harlow.