Hailey Bieber i Jaden Smith w kampanii dla Levi's przekonują, że jeszcze będziemy skakać z radości – Ta kampania dodaje nadziei!

Co roku o o tej porze myślami byliśmy już na muzycznych festiwalach – zainspirowani zdjęciami gwiazd i gości Coachelli, planowaliśmy własną festiwalową garderobę, zastanawiając się co lepiej zabrać na Off Festival a co na Openera. Życie spłatało nam jednak figla – w związku z pandemią koronawirusa, większość festiwali odwołano. Nie martwcie się jednak, jeszcze będzie normalnie. „Jeszcze będziemy skakać z radości” – zapewnia marka Levi's i na światło dzienną wypuszcza pokrzepiającą kampanię. Jej gwiazdami zostali Hailey Bieber i Jaden Smith. A także świetne (nie tylko denimowe) ubrania, które sprawdzą się nie tylko podczas muzycznych festiwali. 

Pokrzepiająca kampania Levi's na lato 2020 

„Gdy patrzę na Jadena i Hailey, naszych przyjaciół i ambasadorów, czuję mobilizację. Optymizm i autentyczność Hailey są dla mnie inspiracją. Podobnie jak oddanie Jadena środowisku – jego determinacja, aby pokazać nam, jak wybierać mądrzej i bardziej odpowiedzialnie. To oni motywują nas (jako jednostki i jako marki), abyśmy byli lepsi. Przypominają, jakie to uczucie być pełnym nadziei. Każdy z nas powinien o tym pamiętać w takiej chwili, jak ta. Nigdy wcześniej zachowanie kolektywnego optymizmu nie było tak ważne, jak w obliczu tego wyzwania” – w poruszającym liście, który towarzyszy kampanii napisała Jen Sey, dyrektor marketingu Levi's. I dodała: „Levi’s przetrwał wiele. Trzęsienia ziemi (w 1906 i 1988 roku), I i II wojnę światową, pandemię z 1918 roku. Na dobre i na złe, staliśmy murem za naszymi pracownikami, fanami i społecznością. Aby przetrwać. Wciąż będziemy to robić”. Między innymi właśnie za sprawą kampanii, takich jak ta najnowsza – pełna pozytywnej energii i w jasnych barwach. „Bo wszyscy zasługujemy na to, żeby trochę pomarzyć”.

W ubraniach z najnowszej kolekcji Levi's nietrudno poczuć festiwalowy klimat – w kolekcji dominują jeansowe kurtki (jeden z atrybutów fanów muzyki na świeżym powietrzu), T-shirty z nadrukami i luźne koszule w multikolorowe wzory. Ale znajdziecie w niej też dresy – jedne z piękniejszych, jakie mieliśmy okazję widzieć. Idealne, by siedząc na kanapie, wziąć udział w internetowych koncertach. A następnie, gdy życie wróci do normy, zadać szyku na mieście. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.

Nowa ciałopozytywna kampania Levi’s. W takim kierunku powinny iść dzisiaj wszystkie marki! >>>