Z okazji urodzin swojego ukochanego, Justina Biebera, Hailey Bieber opublikowała uroczy post ze wspólnymi zdjęciami. Komentarze pod nim były podzielone na #TeamHailey i #TeamSelena...

Hailey Bieber składa życzenia urodzinowe Justinowi Biebrowi na Instagramie

Modelka dodała post, na który składają się 4 zdjęcia. Pierwsze z nich przedstawia parę całującą się w usta. Piosenkarz ma na sobie jaskrawo-różową czapkę beanie i T-shirt, a jego żona czarną bluzę. Na drugim kadrze Justin stoi za Hailey, obejmuje ją i całuje w tył głowy. So cute! Trzecie zdjęcie to wpatrzeni w siebie Bieberowie. Na nim modelka ma na sobie sukienkę od Magdy Butrym! Ostatnia fotografia przedstawia zdjęcie z dzieciństwa Justina. Maluch opatulony jest kocem i patrzy w aparat. Prawdziwy słodziak.

29 nigdy nie wyglądało tak dobrze – napisała na Instagramie żona muzyka. – Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla ciebie, mój najlepszy przyjacielu! Żadne słowa nie oddają tego, co uosabiasz. Więc więcej radości, więcej podróży, pysznego jedzenia, przygód, więcej spokoju, zabawy i co najważniejsze – więcej miłości – zakończyła Hailey.

W komentarzach posypały się serca i słowa uwielbienia dla pary Hailey i Justin. Jesteście najsłodsi / Moja ulubiona para / Najsłodsze małżeństwo. Nie zabrakło oczywiście też tych, które stoją po stronie Seleny. Urodziny idola milionów niefortunnie wypadły w samym środku internetowej dramy, która toczy się pomiędzy jego byłą dziewczyną – Seleną Gomez, a obecną żoną – Hailey.

Wygląda na nieszczęśliwego. Free Justin

Mocno wierzę, że to małżeństwo zostało zaaranżowane przez rodzinę Hailey. Ponieważ wtf LOL

On nawet nie chce cię całować

Naprawdę widzimy, że ta relacja jest fałszywa

Selenaaaaa nad życie

To tylko niektóre komentarze #TeamuSelena. Zarówno wokalistka, jak i modelka nie odniosły się do żadnego z nich. Poza tym Gomez ponownie zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Bardzo możliwe, że również między innymi z tego powodu, aby uniknąć niepotrzebnej dramy.

Tak czy siak mamy nadzieję, że Justin dobrze spędził swoje urodziny i życzymy mu wszystkiego najlepszego!