Hailey Bieber znowu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Na początku tego roku 26-latka miała objawy udaru i musiała zostać hospitalizowana z powodu zakrzepu krwi w mózgu. Tym razem modelka wyjawiła, że ma torbiel jajnika. Brzmi strasznie, ale na szczęście wszystko wydaje się być pod kontrolą. Zobaczcie, co Hailey napisała na ten temat.

Hailey Bieber wyjawiła, że ma torbiel jajnika

Modelka i założycielka marki beauty Rhode zamieściła na Instastory zdjęcie w lustrze, na którym widać jej powiększony brzuch. Nie jest to jednak ciąża, jak można byłoby pomyśleć na pierwszy rzut oka. Gwiazda opisała w relacji, co się u niej w sprawach zdrowotnych, dzieje. Mam torbiel jajnika. Jest wielkości jabłka – zaczęła Bieber.

– Nie mam endometriozy ani PCOS [zespół policystycznych jajników - przyp. red.], ale już parę razy miałam torbiel jajnika i to nigdy nie jest przyjemne. Torbiel jest bolesna, sprawia, że jest mi niedobrze, mam wzdęcia i skurcze, jestem bardziej emocjonalna – kontynuowała. – W każdym razie… Jestem pewna, że wiele z was też tego doświadczyła i mnie rozumie. Damy radę – zakończyła Hailey.

Torbiel jajnika – czy jest groźna?

Większość torbieli jest na szczęście łagodna. Trzeba je oczywiście monitorować i kontrolować, ale dopóki nie pękają, wiele z nich znika samoistnie. Można je również usunąć dzięki operacji. Trzeba jedynie pamiętać, aby nie lekceważyć objawów (na przykład takich, jakie podała Hailey) i regularnie się badać!

To nie pierwszy problem zdrowotny Hailey Bieber w tym roku

W marcu modelka zmierzyła się z inną zdrowotną sytuacją. Trafiła do szpitala z powodu zakrzepu krwi w mózgu. W tamtym czasie jej mąż, Justin Bieber, zabrał głos na jednym ze swoich koncertów. Nie można zawsze wszystkiego kontrolować – zaczął wtedy. – Większość z was prawdopodobnie słyszała już o stanie zdrowia mojej żony… Jest z nią wszystko w porządku, jest silna. Ale to było straszne, naprawdę straszne.

Ten rok nie oszczędził zdrowotnie również samego Justina. W czerwcu piosenkarz zmuszony był odwołać koncerty, ponieważ połowa jego twarzy została sparaliżowana. Przyczyną okazał się zespół Ramsaya Hunta.

Życzymy Hailey i Justinowi jak najwięcej zdrowia i mamy nadzieję, że 2023 rok okaże się dla nich łaskawszy.

Zobacz także: