Hailey Bieber ma nowy tatuaż z okazji nowej piosenki męża „Peaches”

Na światło dzienne wyszła 18 marca 2021 i już udało jej się wedrzeć na pierwsze miejsce prestiżowej listy Billboard Hot 100. A teledysk na YouTubie obejrzało ponad 52 miliony osób! Mowa o najnowszej piosence Justina Biebera „Peaches”, którą nagrał wspólnie z Danielem Cesarem i Giveonem. Znacie? To posłuchajcie: 

Co ciekawe, utwór nie tylko w krótkim czasie stał się hitem, ale i jeszcze bardziej zbliżył do siebie Justina i jego żonę Hailey Bieber, którzy i tak uchodzą za jedno z najlepiej dobranych małżeństw wśród gwiazd. Jakim sposobem? Z okazji premiery piosenki para zrobiła sobie identyczne tatuaże! I pewnie domyślacie się już, na jaki motyw postawili – oczywiście wytatuowali sobie brzoskwinię (po ang. peach to właśnie brzoskwinia).

Hailey i Justin Bieber mają takie same tatuaże!

Jak udało nam się dowiedzieć, pierwszy brzoskwinię wytatuował sobie Justin, który oddał się w ręce słynnego tatuażysty Dr Woo. Dzień później tatuaż zrobiła sobie także Hailey, która nieduży, uroczy owoc wytatuowała sobie na lewej ręce po wewnętrznej stronie przedramienia (tuż przy zgięciu łokcia). Skąd wiemy? Gwiazda pochwaliła się tym na swoim InstaStory, nie zapominając o oznaczeniu Dr Woo, który jest autorem także jej tatuażu (zdjęcie znajdziecie w naszej galerii u góry strony).

To zainspirowało ją też do zorganizowania #PeachesMakeupChallenge, który zainicjowała na swoim TikToku, publikując tam krótkie wideo w brzoskwiniowym makijażu – obowiązkowo z najnowszą piosenką Justina w tle. Zachęcając, by zrobić to samo. Nie dziwi nas więc wcale, że piosenka cieszy się tak wielką popularnością. To się nazywa #couplegoals #levelmaster. 

@haileybieber

My ##Peaches inspired makeup tonight by Adam Burrell show me yours! ##PeachesMakeupChallenge ##makeup

Peaches - Justin Bieber

Wy też chcecie pójść w ślady Hailey i Justina Bieberów? Zainspirujcie się naszymi pomysłami na tatuaże dla par.