W życiu Halsey ostatnio dużo się dzieje. Po roku rozstała się ze swoim chłopakiem G-Eazym, aby zejść się z nim po kilku tygodniach. Niestety ostatnio doszły nas słuchy, że para po raz kolejny zakończyła związek, pomimo wcześniejszych (publicznych) zapewnień o łączącym ich uczuciu. Czyżby na drodze Halsey stanęła nowa miłość? Wiele na to wskazuje!

G-Eazy i Halsey rozstali się po raz kolejny! Co się stało? >>>

Halsey i John Mayer są parą?

Zagraniczne media na czele z serwisem E! News twierdzą, że Halsey i John Mayer coś do siebie czują. Poznali się w zeszłym roku, kiedy artystka była w związku z raperem G-Eazy. W jednym z wywiadów wyznała, że uwielbia go za wspaniałe poczucie humoru. Kilka miesięcy temu opublikowała nawet kilka zdjęć z Johnem na Instagramie. To właśnie na podstawie mediów społecznościowych rozpętały się spekulacje na temat domniemanego związku Halsey i Johna, którzy ewidentnie ze sobą flirtują, komentując publicznie swoje zdjęcia i obsypując nawzajem lajkami. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń, aby przekonać się czy to niewinny flirt czy może coś więcej... Będziemy mieć na nich oko! Uważacie, że Halsey i John Mayer pasują do siebie? Warto wspomnieć, że między nimi jest 17 lat różnicy.

Kim jest John Mayer?

John Mayer to wszechstronnie uzdolniony muzyk. Gra na gitarze, komponuje oraz śpiewa. W swojej twórczości łączy różne style z pogranicza popu, rock'a, bluesa i soul'u. Współpracował z takimi artystami jak Shawn Mendes, Justin Bieber, Alicia Keys czy Travis Scott. Do jego najpopularniejszych utworów należą Free Fallin', Gravity, Slow dancing in a burning room. W przeszłości spotykał się z aktorką Jennifer Aniston, z którą pojawił się nawet na oscarowej gali oraz z Taylor Swift. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hate his guts (especially the appendix)

Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey) Gru 30, 2017 o 12:41 PST