W najnowszej kolekcji sygnowanej metką Haratyk na sezon wiosna-lato 2016 znajdziecie przede wszystkim uniwersalne zestawy prêt-à-porter. Kolekcję charakteryzuje lekkość i zwiewność, a także odwołanie do lat 30. i 50. w krojach projektów. Co ciekawe Wojtek Haratyk zaprojektował także dwa kolejne elementy z linii "No Gender": retro koszula w pasy i kobaltowy garnitur.

Wiosna-lato 2016 według polskiego projektanta to monochromatyczne odcienie niebieskiego: od jasnego błękitu, poprzez morski aż po intensywny kobalt i granat. Bazę stanowią biel, beż, ecru, jasny róż, pudrowy róż i szara oliwka. Dodatkowo w kolekcji znajdziecie także odcienie złota, kraty i przełamujące klasyczny look marki – printy w afrykańskie wzory.

ZOBACZCIE WYBRANE ELEMENTY KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 MARKI HARATYK >>>

Po raz kolejny Haratyk stawia na jakość materiałów: czyste jedwabie, lny, bawełny i wełny, a także niezwykle luksusowy aksamit jedwabny. 

Elementy charakterystyczne kolekcji na sezon wiosna-lato 2016? Z całą pewnością można zaliczyć do nich kobaltowy garnitur uszyty z mieszanki virgin wool, lnu i jedwabiu, jedwabna koszula w stylu retro z powiększonym kołnierzem i charakterystycznym dla lat 50., brakiem taliowania i klasyczne bomberki z aksamitu wykończone jedwabnym lampasem i złotą tasiemką.

Co ciekawe marka Haratyk prowadzi także tzw. szycie na miarę. W ramach usługi Made To Measure można dopasować do sylwetki wybrany wzór garnituru oraz uszyć w pełni spersonalizowany pod klienta projekt w ramach szycia tzw. Bespoke. Z początkiem czerwca możliwe również szycie koszuli na miarę.

ZOBACZCIE WYBRANE ELEMENTY KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2016 MARKI HARATYK >>>