Harry Styles będzie mieć własną markę kosmetyków?

Wygląda na to, że Harry Styles ma więcej wspólnego z Kim Kardashian, Kylie Jenner, Rihanną czy Victorią Beckham niż mogłoby się wydawać. Ma, a właściwie będzie miał. Jak podaje amerykański magazyn US Weekly, muzyk – podobnie jak koleżanki z show-biznesu, będzie mieć własną markę kosmetyczną! Co oczywiście od razu przyprawiło nas o szybsze bicie serca. Tym bardziej, że nie są to tylko plotki.

US Weekly dotarł do dokumentów, z których wynika, że Harry Styles zastrzegł znak towarowy dla marki, która wymienia go jako dyrektora. Ma nazywać się – „Pleased as Holdings Limited” (choć może to jeszcze ulec zmianie). Wiadomo już także, jaka ma być specyfika jej działalności – będzie to właśnie marka kosmetyczna. 

Kosmetyczna marka Harry'ego Stylesa – Co będzie można kupić?

„Sprzedaż hurtowa kosmetyków i perfum”. Dokładnie taką adnotację znaleźć można w papierach. Wynika z niej jasno, że po Harrym spodziewać się możemy nie tylko produktów do pielęgnacji czy makijażu (jakich konkretnie jeszcze nie wiadomo), ale i właśnie zapachów. A jak wiadomo, gwiazdor ma znakomity gust jeśli o nie chodzi, bo wiemy, jakich perfum sam używa na co dzień. 

Kiedy kosmetyki i perfumy Harry'ego Stylesa trafią do sprzedaży? Tego jeszcze nie wiadomo. Dokumenty zostały złożone dopiero niedawno, bo 25 maja b.r., na premierę marki będziemy musiały (i musieli) zapewne jeszcze poczekać. Już zaczynamy jednak odliczać dni. Zwłaszcza na myśl o peelingu albo balsamie do ciała Watermelon Sugar. „Bierz wszystkie moje pieniądze” – piszą fani muzyka, do których zdążyła już dotrzeć informacja, że Harry Styles zakłada markę. Wy też się pod tym podpisujecie?