Tym razem autorka „Szkoły melanżu" (2019) na tapet wzięła thriller psychologiczny. Główna rola męska przypadła Harry’emu Stylesowi, który po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie w 2017 roku w „Dunkierce" Christophera Nolana. Od początku ich współpracy Olivia Wilde nie szczędziła pochwał pod adresem Harry'ego, tłumacząc, że mężczyźni nie chcą zwykle grać w filmach, w których to kobieta jest w centrum uwagi. Dodała, że Styles jest idealnym przykładem nowoczesnej męskości.

Harry Styles i Olivia Wilde – historia związku

W przypadku związku Harry’ego i Olivii praca zawodowa miesza się z życiem prywatnym. Para zaczęła spotykać się pod koniec 2020 roku, gdy rozpoczęły się prace na planie „Don’t Worry Darling”, ale nikt nie wróżył tej dwójce szczęśliwego zakończenia. Olivia, aktorka i reżyserka, krótko przed rozpoczęciem relacji z młodszym o 10 lat muzykiem zakończyła trwający 7 lat związek z Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwójkę dzieci.

Styles i Olivia wciąż oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. Zostali jednak przyłapani wielokrotnie, m.in. na wspólnych, włoskich wakacjach, spacerach w Los Angeles i ślubie agenta wokalisty czy podczas Coachelli. Krążyły już nawet plotki o zaręczynach. Jakby nie było, naważniejsze, że Miłość póki co kwitnie, a my czekamy, aż będziemy mogły i mogli podziwiać wspólny projekt tej dwójki.

Film z Harrym Stylesem „Don’t Worry Darling” – fabuła, obsada

O czym jest Don't Worry Darling”? Film Warner Bros. opowiada o szczęśliwej w małżeństwie gospodyni domowej, która żyje w utopijnej społeczności w latach 50. W rolę Alice wciela się znana z „Małych kobietek" Florence Pugh. Bohaterka zauważa jednak, że w mieście dzieje się coś niepokojącego. Jej kochający mąż Jack (Harry Styles) skrywa przed nią mroczny sekret. W pozostałych rolach występują: Chris Pine, Gemma Chan, Sydney Chandler, Nick Kroll i Kiki Layne. W filmie zagrała też reżyserka, czyli Olivia Wilde. Za scenariusz filmu odpowiada Katie Silberman, a kostiumy są dziełem Arianne Philips – zdobywczyni Oscara za film „Samotny mężczyzna".

Olivia Wilde wypowiada się o Harrym Stylesie

Olivia Wilde nazwała swój projekt ambitnym, a Harry'ego Stylesa rewelacją. Dodała, że 28-latek jest wschodzą gwiazdą aktorską i prawdziwym objawieniem. Kontynuowała, że to jednak na Florence leży cały ciężar filmu, i że bez niej produkcja by się nie udała. Opisała aktorkę, jako genialną, seksowną, zaciętą i twardą. Reżyserka zdradziła również, że inspiracją do powstania obrazu był „Matrix” oraz „Truman Show”, które przesuwają granice naszej wyobraźni.

Chcę, abyś wyobraził sobie życie, w którym masz wszystko, czego możesz chcieć. Nie tylko materialne, namacalne rzeczy… jak piękny dom, idealna pogoda i wspaniałe samochody. Ale także rzeczy, które naprawdę się liczą, takie jak prawdziwa miłość, idealny partner lub prawdziwe przyjaźnie i cel, który wydaje się znaczący. Czego trzeba by było, abyś porzucił takie życie, tak doskonałe życie? Co naprawdę byłbyś w stanie poświęcić, aby zrobić to, co słuszne? Czy byłbyś gotowy rozbroić system, który został stworzony, aby ci służyć?

Film z Harrym Stylesem „Don’t Worry Darling” – teaser, zdjęcia z planu

Podczas tegorocznej edycji CinemaCon w LasVegas reżyserka po raz pierwszy pokazała zwiastun, który nie jest jeszcze dostępny dla szerszej publiczności. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła jednak kadr będący przykuwającą uwagę zapowiedzią filmu. Widać na nim Harry'ego i Florence przytulonych, leżących nago w łóżku (zobaczcie w naszej galerii).

W sieci dostępny jest natomiast teaser, na którym widać kilka innych rozpalających wyobraźnię kadrów.

Zobacz także:

„Don't Worry Darling” – zwiastun filmu

Oczywiście na teaserze nie można było poprzestać. I już możemy zobaczyć jeszcze bardziej rozbudzający nasz apetyt oficjalny trailer filmu „Don't Worry Darling” z Florence Pugh i Harrym Stylesem w rolach głównych. Na początek sceny z życia małżeńskiego. A nawet, można powiedzieć, sielanki małżeńskiej. Pełnej radości i namiętności. Zdecydowanie już widać, że będzie tutaj dużo świetnych scen seksu z Harrym i Florence w rolach głównych. Ale nie dajmy się zwieść... Nad parą, a przede wszystkim nad żoną zaczynają ciążyć dziwne, mroczne wydarzenia, coś, co na początku pociągało, okazuje się pułapką. A utopijne, słodkie miasteczko ma też swoją ciemną stronę.

„Don't Worry Darling” – drugi zwiastun

Prawie trzyminutowy zwiastun z tą gorącą dwójką zaostrza nasze apetyty na obejrzenie produkcji „Don't Worry Darling” jeszcze bardziej! Na początku widzimy kadry pokazujące duuużą chemię między bohaterami granymi przez Harry'ego i Florence. Potem jednak zaczyna być MROCZNIE! Florence jako gospodyni domowa Alice znajduje się na skraju szaleństwa.

„Don't Worry Darling” – data premiery

Niestety premiera „Don't Worry Darling" planowana jest dopiero na 23 września 2022 roku. Harry, czekamy na ciebie!