Tym razem autorka Szkoły melanżu (2019) na tapetę wzięła thriller psychologiczny. Główna rola męska przypadła Harry’emu Stylesowi, który po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie w 2017 roku w Dunkierce Christophera Nolana. Oo początku współpracy Olivia Wilde nie szczędziła pochwał pod adresem Harry'ego, tłumacząc, że mężczyźni nie chcą zwykle grać w filmach, w których to kobieta jest w centrum uwagi. Dodała, że Styles jest idealnym przykładem nowoczesnej męskości.

Harry Styles i Olivia Wilde – historia związku

To przykład związku, w którym praca zawodowa miesza się z życiem prywatnym. Para zaczęła spotykać się pod koniec 2020 roku, gdy rozpoczęły się prace na planie Don’t Worry Darling, ale nikt nie wróżył tej dwójce szczęśliwego zakończenia. Olivia, aktorka i reżyserka, krótko przed rozpoczęciem relacji z młodszym o 10 lat muzykiem zakończyła trwający 7 lat związek z Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwójkę dzieci.

Styles i Olivia wciąż oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. Zostali jednak przyłapani wielokrotnie, m.in. na wspólnych, włoskich wakacjach, spacerach w Los Angeles i ślubie agenta wokalisty. Miłość póki co kwitnie, a my czekamy, aż będziemy mogli podziwiać ich wspólny projekt.

Film z Harrym Stylesem „Don’t Worry Darling” – fabuła, obsada

O czym jest Don't Worry Darling? Film opowiada o szczęśliwej w małżeństwie gospodyni domowej, która żyje w utopijnej społeczności w latach 50. W rolę Alice wciela się znana z Małych kobietek Florence Pugh. Bohaterka zauważa jednak, że w mieście dzieje się coś niepokojącego. Jej kochający mąż Jack (Harry Styles) skrywa przed nią mroczny sekret. W pozostałych rolach występują: Chris Pine, Gemma Chan, Sydney Chandler, Nick Kroll i Kiki Layne. Za scenariusz filmu odpowiada Katie Silberman, a kostiumy są dziełem Arianne Philips – zdobywczyni Oscara za film Samotny mężczyzna.

Film z Harrym Stylesem „Don’t Worry Darling” – data, teaser

W sieci właśnie pojawił się teaser produkcji, na którym widać kilka rozpalających wyobraźnię kadrów. Niestety premiera Don't Worry Darling planowana jest dopiero na 23 września 2022 roku. Harry, czekamy na ciebie!