Daniel Craig z roli Jamesa Bonda chciał się wycofać już w 2015 roku, po premierze Spectre. Aktor zagrał do tej pory w czterech produkcjach. Ekipie udało się jednak przekonać go, aby wystąpił w jeszcze kolejnej, 25. części, zatytułowanej Shatterhand. U boku Craiga zobaczymy Naomie Harris, Bena Whishawa i Rory’ego Kinneara. Premierę zaplanowano na listopad 2019 roku. 

Harry Styles w coverze „Wild Thoughts” sprawi, że będziecie mieć brudne myśli! >>>

Producenci filmów o nieustraszonym agencie rozpoczęli poszukiwania następcy Daniela. Wiadomo, że brali pod uwagę takie nazwiska jak np. Jude Law. Montażysta Spectre, Lee Smith wyznał, że w roli Agenta 007 świetnie sprawdziłby się Harry Styles! Brytyjczyk ma za sobą udany debiut w Dunkierce, jednym z tegorocznych faworytów Oscarów. Film Chrisophera Nolana nominowano do nagrody Akademii Filmowej aż w ośmiu kategoriach, dlatego ma spore szanse na wygraną. Lee Smith przyznał, że wokalista ma w sobie „to coś” i gdyby producenci szukali młodszego Jamesa Bonda, mógłby go zagrać Harry. 

Harry jest naprawdę dobry i może rozwinąć skrzydła. Ma wyjątkowy talent i jest naturalny przed kamerą. Nigdy bym nie pomyślał, że Dunkierka to jego pierwszy film.

Co myślicie o tym pomyśle? Czy Harry Styles porzuci muzykę dla filmu?