Choć siostry Kardashian-Jenner co roku próbują konkurować z Heidi Klum, modelka pozostaje od lat mistrzynią w kategorii najlepszych halloweenowych kostiumów. Za każdym razem w ostatni dzień października oczekujemy, co tym razem wymyśli i czym nas zaskoczy. A głowi się nad tym już 18 lat! Pierwszą imprezę z okazji Halloween Niemka wyprawiła w 2000 roku. Od tamtej pory na czerwonym dywanie pojawiała się pod postacią m.in. małpy, wrony, Kleopatry, motyla, Jessiki Rabbit i... zakazanego owocu. Jednak to 2008 rok okazał się tym przełomowym. Wtedy modelka zaprezentowała światu swój pierwszy, naprawdę wymagający wielu godzin pracy kostium. Heidi Klum przebrała się wówczas za hinduską boginię Kali, a później było już tylko lepiej! Do jej najbardziej spektakularnych kreacji zaliczamy zdecydowanie tę z ostatniego roku, kiedy wcieliła się w wilkołaka z teledysku „Thriller” Michaela Jacksona oraz kiedy była po prostu 95-letnią wersją samej siebie. Imponującą metamorfozę zaprezentowała także podczas tegorocznej imprezy Halloween 2018. Wraz ze swoim chłopakiem Tomem Kaulitzem przebrała się za... ogra.

Halloween 2018: najlepsze przebrania gwiazd. Siostry Kardashian-Jenner jako Aniołki Victoria's Secret przebiły wszystkich? >>>

Halloween 2018: Heidi Klum jako Fiona i Tom Kaulitz jako Shrek

Czapki z głów! Niemiecka modelka po raz kolejny nie miała sobie równych. Na imprezę Halloween 2018 w Nowym Jorku przebrała się za księżniczkę Fionę z bajki Shrek! Co więcej, przyjechała na nią prawdziwą karocą w towarzystwie swojego chłopaka, Toma Kaulitza, wystylizowanego na tytułowego ogra z hitu wytwórni DreamWorks. Tom jako Shrek, a Heidi Klum jako Fiona byli nie do poznania. Wcześniej na swoim Instagramie 45-latka relacjonowała cały proces monotonnych przygotowań. Podobno stworzenie takiego kostiumu zajmuje średnio 10 godzin! Nic więc dziwnego, że dokładność i szczegóły powalały. Oboje mieli identyczne ubrania, jak bohaterowie słynnej bajki, a do tego specjalną charakteryzację (tylko spójrzcie na te dłonie i stopy!), która ich pogrubiała i dodawała rozmiarów. Choć przebranie zostało docenione i zachwytom fanów nie ma końca, pojawiły się także złośliwe komentarze dotyczące przede wszystkim wieku pary. Bo kiedy Heidi Klum wyprawiała swoją pierwszą imprezę z okazji Halloween, Tom Kaulitz miał zaledwie 11 lat i dopiero w 2005 roku miał wydać wraz z Tokio Hotel singiel Durch den Monsun, który zagwarantował mu międzynarodową sławę.

My jednak pozostajemy w gronie osób, które im kibicują i doceniają ich poczucie humoru. W końcu nie każdy zgodziłby się zaprezentować przed światem jako zielony ogr! Zdjęcia Heidi-Fiony i Toma-Shreka znajdziecie w galerii powyżej tuż obok wszystkich kostiumów modelki z ostatnich 18 lat!

Zobacz także: Deynn wygrywa na najlepsze przebranie na Halloween 2018! >>>