Heidi Klum po raz trzeci wyszła za mąż! 45-letnia modelka i prezenterka znana z takich programów, jak amerykańska edycja „Mam talent” czy niemiecka odsłona „Top Model”, która ma za sobą małżeństwo z aktorem Rickiem Pipino oraz popularnym wokalistą Sealem, powiedziała „tak” 29-letniemu Tomowi Kaulitzowi, gitarzyście zespołu Tokio Hotel. I co ciekawe, miało to miejsce już jakiś czas temu, bo 22 lutego 2019 roku. Czyli dwa miesiące po zaręczynach, które miały miejsce w święta Bożego Narodzenia (TUTAJ możecie zobaczyć pierścionek) i dokładnie rok od ich pierwszego spotkania. Co oznacza, że fakt o zmianie stanu cywilnego całkiem długo udało im się utrzymać w tajemnicy przed mediami. A jak wyciekła informacja o ślubie? W sieci pojawiły się zdjęcia pary zrobione przez paparazzi, kiedy to zakochani celebrowali swój cichy ślub. Choć wszyscy byli przekonani, że to po prostu zwykła randka.

Zobacz także: Adele ma nowego chłopaka?!

Heidi Klum i Tom Kaulitz są małżeństwem! 

Dlaczego do tej pory Heidi nie pokazała swojej sukni ślubnej? Bo wiele wskazuje na to, że bardziej oficjalna ceremonia ciągle przez nią. Zwłaszcza, że wokalista Tokio Hotel, Bill Kaulitz, czyli brat bliźniak Toma, kilka dni temu wrzucił na Instagram Stories relację, że właśnie bawią się na wieczorze kawalerskim. Z niecierpliwością czekamy zatem na zdjęcia młodej pary, ale już teraz oczywiście gratulujemy nowożeńcom.

Przy okazji warto wspomnieć, że Tom Kaulitz także ma już na koncie jedno małżeństwo. Muzyk przez wiele lat związany był z modelką Rią Sommerfeld, a informacja o ich ślubie wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy okazało się, że nie przetrwało niestety próby czasu. Miejmy nadzieję że jego relacja z Klum będzie bardziej udana, a także, że Tom sprawdzi się także w roli ojca. Heidi ma bowiem czwórkę dzieci - córkę Leni Samuel ze związku z Flavio Briatore, a także trójkę pociech z małżeństwa z Sealem - Henry'ego, JohanaLou

Zobacz także: Cara Delevingne i Ashley Benson zaręczyły się?!