Późne macierzyństwo przestaje być tematem tabu, a staje się piękną możliwością. Po czterdziestce matkami zostały takie gwiazdy jak Cameron Diaz, Eva Longoria, Nicole Kidman, Salma Hayek, Halle Berry. A na polskim podwórku ostatnio cieszyliśmy się szczęściem Kasi Sokołowskiej, która swojego synka urodziła w wieku 49 lat.

Teraz do grona kobiet, które (na tle całego społeczeństwa) dość późno poznały smak rodzicielstwa, dołączy Hilary Swank. Dwukrotna laureatka Oscara (za role w filmach „Nie czas na łzy” i „Za wszelką cenę” podzieliła się radosną nowiną na antenie programu  „Good Morning America”.

Hilary Swank spodziewa się bliźniąt

W ramach promocji swojego najnowszego serialu „Alaska Daily” 48-letnia aktorka wyjawiła, że jest w ciąży. Co więcej, jest to ciąża bliźniacza.

To coś, na co długo czekałam. Będę mamą. I to nie jednego dziecka, lecz dwóch. Nie mogę w to uwierzyć. Miło jest móc o tym powiedzieć i się tym dzielić – mówiła rozemocjonowana gwiazda.

Chwilę później aktorka wystąpiła w innym popularnym talk-show „Live with Kelly and Ryan”, gdzie kontynuowała wątek. Opowiedziała, że na planie „Alaska Daily” nikt nie wiedział ciąży. Dopiero gdy przestała dopinać się w spodniach, niektórzy domyślili się, o co chodzi..

Gwiazda takich tytułów jak „Rozłąka”, „Niezłomne” i „P.S. Kocham Cię” przyznała, że jest niezwykle podekscytowana, bo wraz z mężem Philipem Schneiderem (z którym wzięła ślub w 2018 roku po dwóch latach związku) już od pewnego czasu starała się o dziecko i marzyła o potomstwie.  

To prawdziwe błogosławieństwo. Totalny cud — nie kryła radości 48-latka. Dodała, że nie dziwi ją fakt, iż ciąża jest bliźniacza.  Bliźniaki zdarzają się i w mojej, i w Phillipa rodzinie – dodała.

Wisienką na torcie jest seria zdjęć, które Hilary Swank opublikowała na Instagramie. Dotykając zaokrąglonego brzucha, przyszła mama jest wręcz rozpromieniona. Zresztą zobaczcie sami i same!