Pisałyśmy już o najdziwniejszych trendach urodowych, które opanowały internet - wśród nich znalazły się m.in. brwi w kształcie fali, korony lub syreniego ogona, gorset pleciony na włosach, czy kwiatowe kreski na powiekach. Jednak ten z łatwością przebija większość z nich… Na Instagramie coraz większą popularność zdobywają halo brows, czyli brwi w kształcie aureoli.

Jak wyglądają te kontrowersyjne brwi? Otóż cała sztuka (jeżeli w ogóle można to tak nazwać) polega na tym, żeby włoski połączyły się na czole, tworząc przy tym półokrągły kształt aureoli. Do stworzenia ich, potrzeba zwykłej, brązowej pomady, cienia lub kredki, których używa się również przy codziennym (i normalnym!) makijażu brwi.

ZOBACZ TAKŻE: Manicure 2018: Najpiękniejsze oraz najdziwniejsze trendy ostatnich miesięcy

Nie wiemy jak wy, ale my jesteśmy totalnie zaskoczone nowym trendem. Na pewno nie zostaniemy jego fankami - według nas to jednak trochę creepy. Poniżej znajdziecie zdjęcia dziewczyn, którym brwi w kształcie aureoli ewidentnie przypadły do gustu. A co wy myślicie o halo brows? Przekonuje was taka moda?