Panuje atmosfera spokoju i komfortu. Przez uchylone okno przedostaje się zapach świeżości, letni wiatr i ciepłe promienie słońca. Miękkość otulającej, delikatnej satyny troszczy się o ciało. Jest to czas niczym niezakłóconej, codziennej regeneracji.

Z myślą o takich właśnie doznaniach powstała marka MOYE. Jej twórczynie, Magdalena i Melania Wyszomierskie stworzyły kolekcję homewear, czyli bielizny domowej, której założeniem jest celebracja czasu spędzanego w domu. Myślą przewodnią jest harmonia i pielęgnacja tak ważnego aspektu życia, jakim jest strefa naszej prywatności. W filozofii komfortu i jakości produktów marki MOYE nie ma miejsca na ustępstwa.

Cała kolekcja wykonana jest ze szlachetnych, piaskowanych satyn cupro i jedwabnych krep, które dzięki właściwościom termoregulacyjnym i hipoalergicznym, idealnie współgrają ze skórą. Wszystkie modele ujęte są w kolorystyce soczystej oliwki i turkusu, klasycznej czerni oraz kremu. Wśród propozycji na sezon wiosna lato 2016 znalazły się topy z cieniutkimi ramiączkami typu spaghetti, trzy fasony szortów, figi, szlafroki i maski na oczy, które sprzyjają oddawaniu się błogiemu odpoczynkowi. Całość osadzona jest w estetyce minimalizmu, czystej formy i precyzji wykonania każdego szczegółu. Z poszczególnych elementów kolekcji można tworzyć indywidualne kompozycje dobierając kolory i fasony wg. własnego wyczucia.