Horoskop miesięczny na 2019 rok: Baran

Styczeń 2019
W styczniu skup się głównie na pracy. Będzie się działo. Teraz kreatywność będzie twoją trampoliną. Ważne aby wysoko skoczyć. A przy tym świetnie się bawić (i nie skręcić sobie przysłowiowej kostki ). Czyli? Nie szarżuj!

Luty 2019
Poczujesz się naprawdę zmęczona. W dodatku to miesiąc przesilenia, więc możliwe przeziębienia i spadki nastroju. Zachowaj sprawność i kamienną twarz. Już za chwilę wiosna.

Marzec 2019
Zyskasz nowe spojrzenie na kilka spraw - być może dzięki nowej osobie w Twoim prywatnym otoczeniu. To może być przyjaźń z datą ważności na całe życie. Ta osoba dobrze Ci życzy (i na pewno jest z trygonu ognia).

Kwiecień 2019
Kwiecień jest miesiącem intuicji. I - dla Ciebie - oszczędzania. W związku może teraz być nerwowo, ale masz nowe narzędzie - rozmowę. Będziesz potrafiła argumentować, ale i nieźle manipulować. Staraj się przynajmniej tak, by nie było to aż tak widoczne.

Maj 2019
Zaczyna się świetna passa, zwłaszcza w sprawach finansowych. Jeśli coś przeinaczysz  - spokojnie da się to odkręcić, choć będzie Cię to kosztowało nieco zachodu. Ale przecież wszyscy się mylą i wszyscy jakoś żyją.

Czerwiec 2019
Nuda, nuda, nuda – tak w skrócie będzie wyglądał dla Ciebie ten jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Możesz go jeszcze odczarować. Wyjdź na miasto nawet jeśli Ci się nie chce. W końcu to początek lata. Nie można go tak traktować!

Lipiec 2019
Teraz nauczysz się czegoś nowego, co zaowocuje w kolejnych trzech miesiącach. Choć w wakacje wszyscy raczej odpoczywają, słuchaj, chłoń, oglądaj i analizuj. Dokonasz skoku (może nawet na kasę :-).

Sierpień  2019
To może być Twój najlepszy miesiąc. Jeśli jest w Twojej głowie przegródka na marzenia nie daj się teraz powstrzymać jakimś nic nie znaczącym przeciwnościom losu. Kosmos czasami może się przymknąć.

Wrzesień 2019
Ten miesiąc ma wypisane wielkimi literami na czole: drobiazgowość. Licz detale, sprawdzaj szczegóły, nie podpisuj niczego zanim nie pokażesz temu jeszcze komuś innemu, kto dobrze Ci życzy. Czas zaczyna dla Ciebie przyspieszać.

Październik 2019
Ooops, coś się (prawdopodobnie) nie uda. Odczujesz wielką presję. Ale nawet jak wywali się mały kawałek układanki nie oznacza to, że całość runie w piach. Calm down.

Horoskop 2019 Byk (21.04–22.05): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Kryzys minął, a Ty wypoczęta i zaskakująco optymistyczna jak na tę porę roku idziesz po swoje. Może dlatego, że w domu sielanka, a tak teraz wypoczywasz najlepiej. Co więcej, podczas chwil bezproduktywnej nudy możesz wpaść na bardzo lukratywny pomysł.

Grudzień 2019
Czujesz, że dobrnęłaś do stacji końcowej bez większych strat. Zakupy wyjątkowo nie będą Cię w ogóle interesować, będziesz za to sporo myśleć o rodzinie (a konkretnie o jej rozmiarze - czy to już ten czas?).
 

Horoskop miłosny Baran 2019

Twój związek, chłopak - w tym roku będą pierwsze na twojej prywatnej liście priorytetów. Ty też przeszłaś ostatnio sporą przemianę, a teraz dzięki świeżo wyklutej dojrzałości możesz liczyć na harmonię i spokój w emocjach. Raczej wspólne jedzenie śniadania na balkonie i Netflix wieczorami niż gorączkowe imprezowanie. Może nawet to małe coś co pojawia się w domu po kocie i psie? Samotne? Może to jeszcze nie ten czas, w końcu jest tyle innych pasjonujących rzeczy na świecie, że na miłość można jeszcze chwilę poczekać.
 

Baran: horoskop zdrowotny na 2019

To dla Ciebie rok w którym warto oszczędzać, ale też zarabiać. Czas zmiennej koniunktury. Saturn hamuje, Jowisz przyspiesza. Będziesz ceniona, inwestuj więc w zawodowe przyjaźnie. Przyhamuj z zachciankami. Kasa przyda się w przyszłym roku. W kwestii posiadania ruch w interesie - spadek, darowizna, sprawa w sądzie.
 

Horoskop zdrowotny Baran 2019

Może być tak, że jedziesz na oparach. Jednak pamiętaj ważne jest regularne „tankowanie”, a najlepszym paliwem jest relaks i odpoczynek. Barany wszędzie są pierwsze (w końcu to pionierzy), a w pierwszym szeregu można czasami oberwać. Gdzie najlepiej lizać rany? Już teraz zarezerwuj jakieś spa na weekend.
 

Karta tarota dla Barana na 2019 rok - Księżyc

Zanim narodzi się coś nowego musi przejść fazę dojrzewania i wykluwania. To dzieje się w ciemnym miejscu ukryte przed oczami innych. Właśnie to z grubsza oznacza ta karta z talii tarota. To może być dla Ciebie taki moment w życiu, w którym możesz nieco lepiej poznać siebie, bo rozszczelnia się nieco kurtyna między codziennością, a duchowością. Tam gdzie pojawia się Księżyc pojawia się też odrobina mroku. Zawsze ta karta oznacza twórcze dojrzewanie, zmiany i cykle. Ale też złudzenia, którym możesz ulec gdy nie widzisz sprawy w pełnym świetle. Może to dla Ciebie będzie rok, w którym „obudujesz” się duchowo i zaczniesz mocniej ufać swojej intuicji. Mówi się, że Księżyc to przesłanie mówiące o tym by nie ignorować swoich snów i przeczuć gdy chcą nam coś powiedzieć. Rozważ to jeśli na co dzień raczej śmiejesz się z tych klimatów. A bardziej wprost - to może być rok, który zmieni coś w relacjach z Twoją matką.

Zobacz także: Horoskop 2019 Bliźnięta (23.05–21.06): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny