Horoskop miesięczny na 2019 rok: Bliźnięta

Styczeń 2019
Zaczniesz w lekkim marazmie. Niewiele się wydarzy, ale za to naładujesz akumulatory. Prawdopodobnie podczas wyjazdu z rodziną lub przyjaciółmi. Zacieśnisz więzi z przyjaciółmi, może będziesz mogła komuś pomoc. To dla Ciebie czas na duchowe sprawy. Więc jeśli myślisz o tym od jakiegoś czasu...

Luty 2019
Teraz skup się na swojej intuicji. I przyda się też wytrwałość aby dokończyć coś nad czym od dawna pracujesz. To dla Ciebie miesiąc owocny w pomysły. Będziesz żyła w swojej głowie, ludzie zejdą na plan dalszy. Może im się to nie spodobać, bo do tej pory zawsze byłaś dla nich i przy nich.

Marzec 2019
Do głosu dojdzie Twoja popędliwa natura. Takie szaleństwo ma swoje dobre strony, ale niestety wyłącza myślenie. Jak włączysz je z powrotem może okazać się że sporo napsułaś. Więc załóż sobie na początku miesiąca aby od „akcja” do „reakcja” zatrzymać się na chwilę i zastanowić - czy na pewno? Pochopność? Gwiazdy nie są do niej przekonane. Zwłaszcza w sferze uczuć. Uważaj aby nie wdepnąć w jakiś skomplikowany uczuciowo romans, bo może się okazać nie na Twoje nerwy.

Kwiecień 2019
W tym miesiącu zafiksujesz się na jakichś wydarzeniach do tego stopnia, że Twoje uczucia przestaną Cię na chwilę interesować. Kiedy zaczniesz się rozpędzać,  trudno będzie Ci zauważyć wiele spraw, a ten miesiąc podszyty jest błędami, które możesz popełnić przez nieuwagę lub pośpiech.

Maj 2019
Zaczyna się kosmiczne hamowanie. Sama dostrzeżesz, że w pędzie nie ma żadnej metody. Przyjmij technikę 3 najważniejszych rzeczy do zrobienia (na dzień, tydzień, miesiąc) i trzymaj się niej. I jeszcze - jeśli myślisz, że dzieje się coś złego, to tylko złudzenia. Wszystko jest w porządku. Zobaczysz. Pomyśl o różnych rzeczach, które wprowadzą konstruktywny ład w Twoje życie.

Czerwiec 2019
To dla Ciebie miesiąc, w którym ważna będzie obecność osób starszych. Może chcesz coś dostać, może potrzebujesz się czegoś dowiedzieć - oni teraz są dla Ciebie. Niewykluczone, że będzie to mieć ogromny wpływ na Twoje życie zawodowe. I nie ma sensu realizować pragnień za każdą cenę. Czasami to zbyt wiele, a nawet za marzenia nie warto przepłacać.

Lipiec 2019
Pełen sukces, same przyjemności. To moment w którym uznasz, że zrobiłaś wszystko, zakończyłaś z sukcesem większość wątków i projektów. Może też uznałaś, że dość przygód i chcesz skruszona wrócić do spokojnego, rodzinnego życia. Poza tym postanowisz być kapłanką szczerości. Pytanie - czy to się opłaca.

Sierpień 2019
Leniwy, powolny wakacyjny miesiąc, który wprawdzie nie ma Ci do zaoferowania fajerwerków wydarzeń, ale może być zaskakująco produktywny jeśli skupisz się na rozwoju. W tym miesiącu spotkasz kogoś, kto pomoże Ci za kilka miesięcy znaleźć się tam, gdzie bardzo byś chciała.

Wrzesień 2019
Poczujesz lekkie znudzenie i rozdrażnienie. Zacznie Cię nosić. Ale wtedy łatwo przeszarżować - powiedzieć o jedno słowo za dużo, zrazić do siebie kogoś ważnego, przekreślić na starcie jakąś rokującą znajomość. Lepiej się nie spalać i spokojnie obserwować bieg wypadków. To się może bardziej opłacić.

Październik 2019
Zapowiada się harmonijnie i w aspekcie zawodowym i prywatnym. Kiedy sama osiągnęłaś balans może teraz Ty będziesz mogła pomóc komuś innemu. To moment na spłacenie zaciągniętych zobowiązań w przyjaźni. Myśl dużo i ciepło o innych. To miesiąc „wracającej karmy”.

Horoskop 2019 Baran (21.03–20.04): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Raczej pozostań w domu wśród bliskich. Tam będziesz czuła się bezpiecznie i nic Ci nie grozi, także pod względem emocjonalnym. Kontakty towarzyskie, wyjścia, imprezy to w tym momencie dla Ciebie potencjalne źródło kłopotów jeśli nie będziesz umiała utrzymać języka za zębami (a spójrzmy prawdzie w oczy - będziesz umiała? Małe szanse).

Grudzień 2019
Nieczęsto zdarza się uczucie tak dojmującego rozdarcia. Będziesz czuła, że ciągnie Cię w przeciwległych kierunkach. W takiej sytuacji łatwo rozregulować wewnętrzny kompas i stracić decyzyjność. Zwiększa to ryzyko pomyłek i błędnych decyzji. Jeśli nie wiesz - lepiej zasięgnij opinii kogoś komu ufasz. Po co burzyć coś co całkiem nieźle funkcjonuje.

 
Karta tarota dla Bliźniąt na 2019 rok - Diabeł

Mocna karta, która wprowadzi do Twojego życie nieco zamieszania. Symbolizuje ona prymitywną, dziką, wewnętrzną energię i niesamowicie silnie pragnienia. Może wskazywać na uzależnienie (jest coś na rzeczy?). Często oznacza gniew i obsesje. Kłopoty, które mogą wyniknąć z tłumienia naszej energii witalnej. I wskazuje jeszcze ważną rzecz - unikanie odpowiedzialności przez udawanie bezsilności wobec wewnętrznych pragnień (trudno, zrobiłam to bo to silniejsze ode mnie). Diabeł symbolizuje nasze słabości i wyciągnięty z talii może wskazywać, że właśnie zaczynasz ulegać jakiejś pokusie. Czemuś co na początku może wyglądać niewinnie, a Ty możesz mieć wrażenie, że nad tym panujesz. Sprawy jednak mogą wymknąć się spod kontroli (a dotyczyć to może zarówno używek jak i nowej na razie niezobowiązującej znajomości). Możesz mieć pokusę, aby przestać być odpowiedzialnym za swoje życie i oddać swój los w ręce wewnętrznego diabła. Czy z tym walczyć? Sama zadecydujesz, być może dopiero w drugiej połowie roku. Uleganie własnym słabościom pozwala coś przeżyć i zyskać siłę. Diabeł jest częścią nas samych i będzie nam służył jeśli pozwolimy mu czasem zaistnieć w naszym życiu. Najstraszniejszy jest wtedy, gdy negujemy jego istnienie.

 

Horoskop miłosny Bliźnięta na 2019 rok

Kiedy na mapie nieba króluje Jowisz wreszcie przestaniesz szukać lepszego. Docenisz to co masz - dobre życie, fajnego faceta, stabilizację, dzięki której możesz jęczeć, marzyć i nie zajmować się rachunkami. Ekscytację zapewnisz sobie na poziomie doznań duchowych (literatura, muzyka, przyroda). Jeśli zbłądzisz i znów się gdzieś niefortunnie zadurzysz na boku, w drugiej połowie roku wrócisz głową do domu. Na szczęście obędzie się bez strat.


Bliźnięta: Horoskop finansowy 2019

Bolid zmierzający do stacji „wielki sukces” osiągnął maksymalną prędkość. Jeśli pracujesz nad jakimś projektem/ pomysłem/ nie ustawaj popadając w charakterystyczną dla siebie prokrastynację. Zrób plan działań, rozpędź się i trzymaj się go. Ryzykuj, bo kiedy ma się udać jak nie teraz. Trudno, imprezy mogą poczekać. Świat jakoś zniesie Twoją nieobecność (choć oczywiście z trudem, bo jesteś jego ozdobą :-).
 

Horoskop zdrowotny Bliźnięta 2019

Bezwzględnie potrzebujesz medytacji, Joga, tai chi, jogging pozwolą Ci złapać balans, bo możesz już nie wrabiać na zakrętach. Jeśli w jednej dziedzinie życia przyspieszasz (a w tym roku jest to praca i kariera) w innych musisz stopować. Stara zasada naczyń połączonych i coś tam o tym, że nic w przyrodzie nie ginie. No i rower. Środek transportu dla pędziwiatrów spod Merkurego.

Zobacz także: Horoskop 2019 Rak (22.06–22.07): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny