Horoskop miesięczny na 2019 rok: Byk

Styczeń 2019
Niezwykle się pobudzisz. Początek roku, początek wielu wątków (byle nie odchudzania, to już przerabiałaś i wiesz że to bez sensu). Po prostu będziesz mieć fantastyczny nastrój i już. To Twój miesiąc.

Luty 2019
Energia, fantazja, zamieszanie.  Ktoś coś przekręci, będzie mnóstwo śmiechu, ale też ktoś z mniejszym poczuciem humoru (za to z całkiem sporym ego) może się obrazić. Więc możesz nieco bardziej uważać na słowa?

Marzec 2019
To miesiąc jak wzorzec z Sevre. Co zaplanujesz - uda się. Co poczujesz - z wzajemnością. Żadnej przesady, żadnych problemów, wszystko absolutnie na swoim miejscu.

Kwiecień 2019
Jeśli czujesz, że czyjaś obecność, opinie lub kontrolujące zachowanie Cię ogranicza prawdopodobnie będzie to ten miesiąc w którym uwolnisz się z tego uczucia (i brzemienia). Niewykluczona daleka podróż. I przystopuj nieco z tą pewnością siebie.

Maj 2019
Dookoła Ciebie będzie teraz mnóstwo ludzi. Pojawią się nowe znajomości i w sferach zawodowych i towarzyskich. Jednak stop. Nie rozdawaj swoich sympatii pochopnie - naprawdę nie wszyscy są warci tego by o nich zabiegać. A teraz jest czas by od razu oddzielić wartościowe relacje od tych z potencjałem na toksyczne.

Czerwiec 2019
To czas, który bezwzględnie należy przeznaczyć na romanse lub reperowanie starych związków. W miłości też popełnia się błędy i choć nauka na nich jest nieco może bardziej bolesna niż w innych sferach życia, nie da się tego uniknąć. Poza tym nawet bolesne coś jest lepsze niż nic.

Lipiec 2019
Przedobrzyłaś? Relacje z niektórymi osobami stały się drażliwe? Odpuść, pozabiegaj, ponaprawiaj. Nie ma sensu palić mostów, ani rozstawać się w gniewie. W ogóle się rozstawać. Wszystko się poukłada.

Sierpień 2019
Możesz się gniewać, nawet wściekać. Na tym możesz polec. Ten miesiąc aż prosi się o uważność, spokój i raczej rozpoznawanie terenu niż stawanie do pełnej walki. Spokój. Tylko spokój może Cię uratować.

Wrzesień 2019
Praca, praca. Będziesz zmęczona i  zniechęcona. Zwłaszcza, że zadania nie będą specjalnie emocjonujące, tylko będzie to żmudne, wręcz zegarmistrzowskie rzemiosło. A Ty chcesz już znaleźć się o pół roku do przodu ze swoimi wizjami i projektami. Za to po pracy się odkujesz - pyszności, przyjaciele, wino.

Październik 2019
To miesiąc w którym plotki będą się mnożyć jak wirusy w metrze w sezonie grypowym. Więc a) mów niewiele b) patrz kogo wtajemniczasz. Jeśli zrobi się nieprzyjemnie odetnij się na jakiś czas od towarzystwa i zajmij czymś co można robić solo - np. medytacją.

Horoskop 2019 Baran (21.03–20.04): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad  2019
Musisz realnie ocenić sytuację. Jeśli w czymś zawaliłaś - przyznaj to od razu. Gdy będziesz innych przekonywać o swojej nieomylności sprawa wyda się jeszcze bardziej podejrzana. W tym miesiącu możliwe ważne wydarzenia rodzinne.

Grudzień 2019
Nie odpoczniesz. Poczujesz w sobie diabelski przypływ sił w organizowaniu czegoś, dopinaniu spraw, domykaniu rocznych inwestycji. Gdy uda Ci się to zrobić zalegniesz na kanapie i nie ruszą Cię z niej aż... do przyszłego roku!

 

Byk: horoskop miłosny na 2019

Będzie Ci tak dobrze, że trochę przestaniesz się starać. A temperatura uczuć ma to do siebie, że szybko stygnie (ale też niewiele trzeba by znowu ją podnieść) Czyli... noś przy sobie zapałki! Zrób czasami coś dla drugiej osoby. Jeśli jesteś samotna - to właśnie ten rok gdy to się zmieni. Gwiazdy nie mogą się aż tak mylić :-)
 

Horoskop finansowy Byk 2019

Specjalnie dla Ciebie planety ułożyły się we wzór, który gwarantuje szeroką perspektywę i rozmach w zarabianiu pieniędzy. Start-up, doktorat, błyskotliwy awans? Mówisz i masz. To też rok w którym będziesz chciała i mogła pomóc innym, bardziej potrzebującym. Może też nawrócisz się ekologicznie?
 

Horoskop zdrowotny Byk 2019

Będziesz mieć mnóstwo energii i chęci do dobrej zabawy. Twoje przyjęcia zyskają sławę wśród znajomych. Mistrzyni kuchni plus kanapa, wiesz co oznacza prawda? Raczej już teraz wpisz do kalendarza grafik treningów, nie musi być to siłownia, może być spacer. Nie śpieszmy się kochać dodatkowych kilogramów, one tak szybko nie odchodzą.

 

Karta tarota dla Byka na 2019 rok - Król  Kielichów

To karta mówiąca o przełożeniu świata przeczuć i dopiero wykluwających się inspiracji na działanie. Król z tej talii sprawuje rolę doradcy w kwestiach emocjonalnych. Mówi o niesamowitych pokładach empatii i o chęci pomocy. Może staniesz się czyjąś opiekunką? Król patrzy na pusty kielich. Symbolika tej karty mów o tym, że możemy do woli ulegać emocjonalnym fantazjom lecz dopóki nie podejmiemy konkretnych działań, same fantazje nigdy nie znajdą przełożenia w realnym świecie i nigdy nie staną się ważną częścią naszego życia. Ta karta może wskazywać też na przejście na dojrzalszy etap związku. Jednocześnie królowie w taliach tarota oznaczają kontrolę - zastanów się czy jej nie potrzebujesz. Albo wręcz przeciwnie, może powinnaś odpuścić nadmierne kontrolowanie wszystkiego (zwłaszcza osoby z którą żyjesz :-).

Zobacz także: Horoskop 2019 Bliźnięta (23.05–21.06): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny