Horoskop miesięczny na 2019: Rak

Styczeń 2019
Zdecydowanie będziesz chciała zrobić zbyt wiele rzeczy jednocześnie i za dużo na raz. Spokojnie, masz na to cały rok. Jeśli zaczniesz się rozdrabniać już na samym początku roku utkniesz w drobiazgach, papierach i nie zobaczysz rzeczy z właściwej perspektywy. Lepiej zaszyj się w zacisznym miejscu i spróbuj ogarnąć swoje życie koncepcyjnie. Big picture.

Luty 2019
Twoje niezadowolenie nie minęło. Nie odczuwasz satysfakcji, coś jest nie w porządku. Możesz być spokojna, do końca miesiąca sprawa się pomału rozwiąże. I to bardziej pod wpływem emocji i intuicji, niekoniecznie zdrowego rozsądku. Może momentami go po prostu przeceniasz? Czasami warto położyć się na przysłowiowej wodzie i dać się unieść nurtowi, w ten sposób oszczędzasz energię na ważniejsze działania.

Marzec 2019
W tym miesiącu sprawy zawodowe ruszą pełną parą. Na fali odnoszonych sukcesów odpuścisz nieco i może nawet zaczniesz  myśleć o jakimś spontanicznym urlopie. Ktoś z kim chciałabyś wyjechać na pewno nie będzie oponował. No raczej :-)

Kwiecień 2019
Nabrałaś już pewności siebie, teraz w zasadzie możesz nawet być bardzo zaborcza i autorytarna. Nie za bardzo będzie Cię obchodzić co myślą inni. I choć Ty wiesz jak należy zrobić aby było najlepiej, musisz liczyć się z tym, że każdy ma swoje swoje metody na pracę i życie. Nie naciskaj zbytnio na współpracowników bo popsujesz relacje, a ich naprawa może trochę potrwać.

Maj 2019
Pociąg do sukcesu pędzi dalej. Wszystko układa się po Twojej myśli, dobra passa trwa. Gromadź sukcesy, zbieraj pochwały. Przydadzą Ci się w momentach wycofania, gdy zaczniesz wątpić w swoje siły. Teraz jest Twój najlepszy czas w roku, więc ciesz się każdą chwilą. I ufaj sobie. Będzie dobrze. Może nie aż tak, ale górki i doliny to naturalna kolej rzeczy.

Czerwiec 2019
W pracy już nie tak spektakularnie, w miłości na standby’u ale nadal nieźle. Jeśli chcesz znów sprawy pchnąć do przodu po prostu nakreśl sobie zadania i zacznij odhaczać na liście te, które już wykonałaś. Wspaniałe jest wsparcie na jakie możesz liczyć ze strony najbliższych Ci osób.

Lipiec 2019
Kosmiczne zagadki zaczną się rozwiązywać, napięcie schodzić, a Ty wykonując te same obowiązki co do tej pory zauważysz, że nagle masz więcej czasu dla siebie. Poza tym poznasz w pracy kogoś, kto bardzo, bardzo Ci pomoże. Nastaw radar i szukaj tej osoby.

Sierpień 2019
W tym miesiącu spróbuj być bardziej skoncentrowana. W pracy niewykluczone spadki formy i pewne nieporozumienia, a to może nadszarpnąć Twoją opinię, na której tak Ci zależy. Spokojnie  - ludzie niedoskonali są bardziej lubiani. Na pewno na tym nie stracisz, a może zyskasz sympatie osób, od których byś się jej nie spodziewała.

Wrzesień 2019
Problemy ze snem, nerwowość - możesz teraz odczuwać bardziej niż w pierwszej części roku.  Wycofaj się w bezpieczną przestrzeń (dom, przyjaciele) gdzie przeczekasz swoje niepokoje i rozwiejesz wątpliwości. Myśl więcej o sobie. Albo w ogóle staraj się nie myśleć - za to wypoczywaj na całego.

Październik 2019
Twoja uwaga rozbiegnie się we wszystkich możliwych kierunkach. Emocje się rozszaleją, a w stresie trudno podążać utartymi ścieżkami, bo wszystko wokół się rozsypuje jak domek z kart. Spokój, nietypowe rozwiązania, nieszablonowe rozrywki. Gdy zaczynasz myśleć, wybieraj rozwiązania, których do tej pory nie preferowałaś. Taka zamiana jest bardzo odświeżająca.

Horoskop 2019 Bliźnięta (23.05–21.06): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad  2019
W tym miesiącu graj zespołowo. Sama nie wskórasz aż tak dużo, jak pracując z zaufanym zespołem lub w nim. Poza tym to dla Ciebie miesiąc absolutnej szczerości, tylko w sytuacjach gdy uda Ci się dokładnie powiedzieć co myślisz możesz liczyć na powodzenie. Zresztą, szczerość z ludźmi też raczej się opłaca.

Grudzień 2019
Sprawy znów wskoczą na swoje tory, a Ty poczujesz się jak ryba (rak ;-) w wodzie. A ponieważ po tych torach będą w zasadzie toczyły się same, będziesz miała więcej czasu aby poświęcić go bliskim. Będą autentycznie ucieszeni, jeśli po tak intensywnym zawodowo roku teraz będziesz chciała spędzić czas z nimi i tylko z nimi.
 

Karta Tarota dla Raka na 2019 rok - Słońce

Wspaniała karta mówiąca o wzrastającym poczuciu własnej wartości i samointegracji. Wszystkie elementy porozrzucanej do tej pory układanki zaczynają wskakiwać na miejsce, a Ty zyskujesz niesamowitą wręcz siłę płynącą z tego kim się stajesz. Kartę Słońce określają słowa takie jak rozsadek, porządek, inteligencja, zaufanie i optymizm. Niezwykły rozkwit świadomości prowadzi do tego, że będziesz w stanie ocenić, czy to co sobie wymyśliłaś to tylko mało trwałe konstrukcje na grząskim gruncie, czy solidne podstawy czegoś co pragniesz zrobić. Słońce to czysta przyjemność dla kreatywnych umysłów. Rozbudza instynkty do tworzenia nowych układów - także w życiu. Innymi słowy nawet jeśli dokonasz jakiejś rewolucji w swoim życiu, którą inni mogą ocenić jako mało korzystną Ty będziesz wiedziała a) że tak trzeba i b) że to dobre. Dla Ciebie. Słońce obiecuje wspaniały spokojny i optymistyczny rok. Opadną wątpliwości i zobaczysz makietę swojego życia taką jaka powinna być. Poprzestawiaj na niej pionki odważnie i według własnego uznania.
 

Horoskop miłosny Rak na 2019

Twoja delikatna natura potrzebuje stabilnych uczuć. A może być różnie - szykują się mniejsze lub większe testy dla związku. Raczej przejdziecie je pomyślnie, ale co się powie to już się nie da odusłyszeć. Choć czasami lepiej aby było więcej szczerości, a mniej przyjemności. Spijanie miodku z dzióbków - kamon, to dobre dla licealistów. Kryzysy wzmacniają. W związkach, w których za rzadko wymawia się słowo „kocham” nastąpi odpięcie wagonów.
 

Horoskop finansowy 2019: Rak

Coś się skończyło, coś się załamało. Musisz na nowo wejść na rynek i zacząć układać swoje domino na nowo. Otaczająca Cię koniunktura będzie ulegać zmianom, okaże się jednak że masz w sobie więcej elastyczności, niż myślałaś. To czas by uważniej wszystko planować (także wydatki, być może z kartką w ręku). Niektóre raki będą uczyły się jak zostać szefem, inne jak przestać nim być. Sytuacja ustabilizuje się mniej więcej w połowie roku.


Horoskop zdrowotny Rak 2019

Prawdopodobnie najbardziej ucierpi w tym roku twoja psychika i nerwy. Możesz pójść w antydepresanty lub coś na uspokojenie, ale może lepiej rozważyć jakaś kompleksową terapię dla ciała i duszy. Czasami ktoś obok nas widzi nasze kłopoty w zupełnie nowym świetle. A Ty raczej słuchasz rad. Osoby wokół Ciebie pozostaną w dobrym zdrowiu (piszemy to, bo wiemy, że się martwisz).

Zobacz także: Horoskop 2019 Lew (23.07–23.08): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny