Horoskop miesięczny Ryby 2019

Styczeń 2019
Spokój i cisza. Mogą okazać się zwodnicze. Zbieraj siły, bo rok 2019 będzie dla Ciebie dosyć ekscentryczny - czeka Cię wiele wyzwań w pracy i sporo miłosnych przygód. Poczujesz że ktoś wysypał worek z niespodziankami. Oczywiście nie wszystkie muszą być stuprocentowo miłe. Pod koniec miesiąca poczujesz, że jesteś gotowa i uzbrojona. Nastroisz się pozytywnie.

Luty 2019
Jakby ktoś zakręcił kosmiczną ruletką - teraz dużo zacznie się dziać. Twoja aktywność wzrośnie, zaczniesz pracować jak szalona z nadzieją na większe pieniądze. W uczuciach entuzjastycznie - na karnawałowych imprezach poznasz idealny materiał na niezobowiązujący romans. Albo dwa. Staraj się nie zasypiać do pracy!

Marzec 2019
Krzywa energii rośnie. Czujesz, że nikt Cię nie pokona i nie prześcignie. Może czasem warto jednak poskromić swoją wybujałą ambicję i pamiętać, że skromność czasami to lepsza waluta. Zwłaszcza, że jeszcze sporo musisz się nauczyć. Więc paradoksalnie wbrew komunikatom, które wysyła Ci świat aby przyspieszać na każdym polu - spróbuj zwolnić.

Kwiecień 2019
Użyj teraz swojej inteligencji. Ogólnie sytuacja wygląda dobrze, ale w tym miesiącu w dobrze działającej maszynie mogą pojawić się usterki. Powinnaś wzbudzić w sobie większą świadomość i nie dać się omamić tanimi komplementami. Czy chcesz być trofeum w kolekcji rasowego podrywacza? Jeśli tak - Twój wybór. W sumie nawet wątpliwe etycznie przygody mogą być pożywką dla Twojej pobudzonej wyobraźni. Kwiecień to bardzo stymulujący okres.

Maj 2019
W tym miesiącu wszystkie klocki wskoczą na swoje miejsce. Będziesz się trzymać planów i zamierzeń, staniesz się bardzo rzeczowa. Osiągniesz wiele sukcesów. Warto rozglądać się uważnie i wzmocnić swoje aktywności we wszystkich dziedzinach życia. Kolejni kandydaci ustawią się w kolejce, ale Ty możesz być akurat zainteresowana pracą lub sztuką.

Czerwiec 2019
Ostatnie sukcesy uśpiły nieco Twoją czujność, ale przecież wiesz, że nie zawsze można być na krzywej wznoszącej. To nie znaczy, że będzie źle, po prostu tempo korzystnych zmian zmaleje. Jeśli jeszcze jesteś w pędzie, po prostu zwolnij i zacznij celebrować drobiazgi. To lepsze niż nadal pędzić i wkurzać się, że inni nie dotrzymują Ci kroku.

Lipiec 2019
Na Twojej drodze stanie jakaś niewidzialna przeszkoda (może ktoś w pracy będzie Ci celowo szkodził, a może ten nowo poznany fantastyczny człowiek „zapomni” Ci powiedzieć, że już jest w związku). Póki nie będziesz wiedzieć w czym tkwi problem, nie będziesz mogła nic robić. Jakby popsuł się wewnętrzny kompas - pozostaniesz w zawieszeniu. W relacjach rodzinnych podobnie - tajemnice, niedopowiedzenia. Może to być meczące.

Sierpień 2019
Zaczniesz bardziej ufać intuicji, zwłaszcza, że wakacje to dla Ciebie czas intelektualnego lenistwa. I intuicja okaże się dobrym doradcą, zwłaszcza w kontekście wydawania pieniędzy - może powstrzyma Cię przed jakimś totalnie bezsensownym wydatkiem. W uczuciach chwilowa cisza, wszyscy dawni znajomi znikną z horyzontu, a Ty nie bardzo będziesz mieć siłę aby angażować się w nowe znajomości.

Wrzesień 2019
To czas nauki i rozwoju. Ktoś zaproponuje Ci kurs, studia, coś co może znacząco poszerzyć Twoje horyzonty. Nie zastanawiaj się długo i powiedz tak. Poradzisz sobie i z dodatkową nauką i pracą, bo ten miesiąc będzie należał do spokojnych. W sferze relacji nadal spokój. Choć czujesz już, że przestaje Ci to wystarczać, zaczynasz odczuwać lekką ekscytację na myśl o erotycznych przygodach. Nastawiasz radary i zaczynasz znowu uwodzić (a potrafisz!).

Październik 2019
Poczujesz przypływ prawdziwego natchnienia. Inni zaczną Cię postrzegać jako uduchowioną, a nawet lekko nawiedzoną. To czas wkroczenia na duchową ścieżkę, jednak znajomi zdają się tego nie rozumieć. Może dojść nawet do nieprzyjemnej wymiany zdań, a nawet chwilowego zerwania kontaktów. Przeszkody miną. Wiele dokonasz w tym czasie kiedy będziesz zdana tylko na siebie.

Horoskop 2019 Wodnik (20.01–18.02): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Chętnie podejmiesz się nowych zadań i wyzwań. To dla Ciebie czas rywalizacji. Skupisz się na pracy i absolutnie nie będziesz czuła na miłosne fluidy. Zbyt wiele wokół Ciebie się dzieje, aby skupić się na wzdychaniu i chodzeniu na nudne randki. Kasujesz Tindera (tam już nic Cię nie zaskoczy) i oddajesz się działaniu. Wejdziesz w zupełnie nowe środowisko, które Cię zafascynuje. Wpadniesz po uszy. Możliwe nowe pasje, a nawet wywrócenie życia do góry nogami.

Grudzień 2019
To dla Ciebie bardzo emocjonalny miesiąc. Warto trzymać nerwy na wodzy, nie wchodzić w polemiki z rodziną - kiedyś im wytłumaczysz co teraz przeżywasz. Czuwaj nad swoją samokontrolą, okaż więcej serca innym. Spróbuj wejść w ich świat, nawet jeśli zupełnie go nie rozumiesz. To będzie dla Ciebie ćwiczenie z empatii, którą ostatnio nieco pogubiłaś. „Ja” jest ważne, ale jednak skazani jesteśmy na życie w otoczeniu innych. I dobrze jeśli będzie to fajne życie.

 

Karta tarota dla Ryb na 2019 rok - Królowa monet

Docenia wartość przedmiotów. Lubi luksus, przyjemność, dobra doczesne i odrobinę rozpusty. Wspaniałe jedzenie, czas spędzany w luksusowym otoczeniu. Królowa monet według tarota posiada pogodną osobowość, jest dojrzała i skłonna do ustępstw. Lubi dbać o siebie i innych, ale cieszy ją wdzięczność, atencja i podziw. Najprawdopodobniej to będzie dla Ciebie rok obdarowywania innych i bycia obdarowywaną. Spokojnego korzystania z korzyści materialnych. Królowe w talii tarota to karty przeczuć. W nawiązaniu do świata materialnego to dla Ciebie czas cieszenia się seksem, jedzeniem, przytulnością, domowym ciepłem. Będziesz miała ogromny wpływ na innych - ten rok może być dla Ciebie okresem urządzania nowego mieszkania, pielęgnowania uczuć w nowej fazie związku. Wszystko będzie dążyło do stabilizacji, to moment,w którym zbudujesz sobie życiową bazę. Będziesz do niej wpuszczać wszystkich i dawać im opiekę. Czasami może być to pułapka, bo niektórzy „goście” nie będą chcieli wyjść. Wtedy przyjdzie czas na lekcję asertywności, która chyba nie jest Twoją najmocniejszą stroną.
 


Horoskop miłosny Ryby na 2019 rok

Opinie innych nie zastąpią tego co naprawdę myślisz. Twoją siłą będzie teraz to, że potrafisz zrozumieć emocje innych, więc będziesz wymarzonym materiałem na partnerkę. Jeśli wciąż jesteś samotna planetarne konstelacje teraz zachęcają do licznych romansów. Dla tych, które tkwią w związku bez przekonana Uran daje impuls do zmiany (czytaj: zerwania). Po co się męczyć z tymi którzy nam nie odpowiadają, jak można się bawić z tymi, którzy nam się podobają.


Ryby: horoskop finansowy na 2019 rok

Ten rok upłynie Ci pod znakiem finansowego bezpieczeństwa i stabilizacji. Twoje talenty do pragmatycznego myślenia i planowania wydatków teraz staną się bardziej widoczne. Tempo kariery będzie umiarkowane, a końcówka roku przyniesie jakąś prestiżową zmianę - być może wskoczysz na wyższy szczebel. Ale nie pospieszaj. To o czym marzysz od tego co Ci się tyko wydaje dzieli naprawdę niewiele.


Horoskop zdrowotny dla Ryb na 2019 rok

Tyle dylematów może sprawić, że trochę siada ci psyche. Załóż sobie program porannej pozytywnej motywacji, zapisuj rzeczy, które udało Ci się zrobić i które Cię cieszą. Aby nie zwariować. Świetny jest pomysł codziennych dosyć energicznych i dosyć długich spacerów, które „czyszczą” głowę. Może piechotą do pracy?

Zobacz także: Horoskop 2019 Baran (21.03–20.04): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny