Horoskop miesięczny Skorpion 2019

Styczeń  2019
W tym miesiącu Skorpion będzie pobudzony. Uznasz, że nic Cię nie zatrzyma i jesteś w stanie dokonać wszystkiego. W dodatku świat zdaje się wysyłać Ci dodatkowe zachęty, więc dasz się ponieść fali. Czasami warto grać va banque i wszystko wskazuje na to, że może Ci się udać przeprowadzić niebezpieczne manewry nawet nie mając w ręku wszystkich atutów. Blefowanie to gra w którą jesteś po prostu świetna.

Luty 2019
Poczujesz zmęczenie, w końcu nie można pracować cały czas na 200%. Poza tym trudno odnosić sukcesy gdy rozdrabniasz się na dużo drobnych wątków. Czas na wstępną selekcję najważniejszych spraw. W tym miesiącu niewątpliwie na liście priorytetów powinny być uczucia i ludzie. Skup się na nich.

Marzec 2019
Zanurzysz się w morzu informacji i dotrze do Ciebie mnóstwo sprzecznych wiadomości. To zaciemni sytuację i zanim przedrzesz się przez mglę informacyjną zrobi się okropnie późno. Możesz pójść na skróty i zaufać intuicji, która raczej Cię nie myli, ale musisz liczyć się też z potencjalnymi konfliktami. Ty zawsze wiesz co masz robić, a logiczne myślenie to twój atut.

Kwiecień 2019
Nadal opieraj swoje działania na intuicji i wyczuciu. Ważna jest też uczciwość i wyczucie sytuacji w których masz do czynienia z innymi osobami. Teraz wszyscy będą chcieli z Tobą pracować - jednak nie każdy jest tego wart. Ustal własne wewnętrzne zasady i trzymaj się nich, wtedy nikogo nie urazisz i unikniesz zamieszania.

Maj 2019
Wyluzujesz i odpuścisz kontrolę. Rzadkość, a jednak. Zaufasz sobie i od razu sprawy miłosne będą się układać harmonijnie.Warto kolekcjonować wszystkie stany pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. W tym miesiącu odpędzisz od siebie cynizm, więc ludzie zaczną do ciebie lgnąć. Będziesz skuteczna!

Czerwiec 2019
Jeżeli masz cel to nawet jeśli sto osób powie Ci „puknij się w głowę” Ty i tak dopniesz swego. W tym miesiącu poczujesz, że ma ogromną ilość energii. Zwróć ją w stronę uczuć. Ogranicz swoje oczekiwania, a zmniejszysz ryzyko rozczarowania. Pieniądze? No, nie w tym miesiącu. Nawet jeśli je zarobisz, zobaczysz je z opóźnieniem.

Lipiec 2019
Teraz czas na sukcesy zawodowe. Dużo będzie się działo, nie będziesz mieć czasu na denerwowanie się i myślenie o chorobach. Pojawi się szansa na dobrze rokującą znajomość zawodową. Ktoś wpływowy pojawi się w Twojej orbicie - wyglądaj go i nie przegap. Jeśli uda Ci się być dyplomatą, w tym miesiącu zajdziesz daleko.

Sierpień  2019
W tym miesiącu możesz poczuć zmęczenie materiału. Zaczniesz się miotać i być może utniesz jakieś wątki zbyt spontanicznie i na wyrost, byle tylko już się nie męczyć. Ogólnie będziesz czuła się dobrze (zwłaszcza w sferze miłości) ale podskórnie coś będzie Cię uwierać, a Ty nie będziesz mogła odkryć co.

Wrzesień  2019
Powściągnij emocje. Będziesz teraz nerwowa i nieprzyjemna dla otoczenia, a w gniewie łatwo coś popsuć, lub kogoś śmiertelnie urazić. Może potrzebujesz pomocy? Medytacji, wyjazdu lub po prostu kilku godzin przegadanych z przyjaciółką aby wyrzucić z siebie wątpliwości i obejrzeć je w innym świetle. Ty i tak zawsze wiesz co zrobić, ale tym razem potrzebujesz obejrzeć problem 360 stopni dookoła.

Październik 2019
I nagle wszystko stanie się jasne. Intelekt to jednak niezła broń i klucz do otworzenia niejednej przestrzeni. Zobaczysz czego Ci brakuje w układance Twojej kariery i zaczniesz się tego uczyć z zawrotną szybkością. Wiedza będzie płynęła przez Twoją głowę szerokim strumieniem, a ludzie znów zaczną podchodzić do Ciebie z życzliwością.

Horoskop 2019 Waga (23.09–23.10): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Powoli małymi kroczkami do przodu. Będziesz mieć dość energii aby dokonać tego co planujesz i dość rozsądku by nie przeciążać się obowiązkami. Zwłaszcza, że przemęczenie równa się przeziębienie. A Ty w tym miesiącu masz całkiem bogate plany osobiste. Odczujesz mnóstwo satysfakcji.

Grudzień 2019
Zaczniesz bardziej słuchać ludzi i tego co do Ciebie mówią. W dodatku pod wpływem tych rozmów możesz podjąć dość odważną i zaskakującą (zwłaszcza bliskich) decyzję. Poza tym to będzie miły, harmonijny i spokojny czas. Dopływ gotówki większy niż w poprzednich latach też poprawi Ci nastrój.


Karta tarota dla Skorpiona na 2019 rok - Giermek monet

Ta karta oznacza osobę, która już zdobyła swoją wiedzę, ale jeszcze nie ma żadnego doświadczenia. Bada źródła, przygotowuje się na przyszłe doświadczenia, ciągle uczy. Oznacza też profesjonalne i analityczne podejście do życia i ludzi w otoczeniu, których przebywa. Zawsze w tarocie Giermek Monet oznacza konkretny początek jakiegoś materialnego przedsięwzięcia (ale raczej z gatunków "przyziemnych" np. budowa domu, założenie ogrodu, wytwarzanie czegoś co można zjeść). Odczytując kartę dosłownie, może być to też dla Ciebie moment w którym wdrożysz plan oszczędzania. Jeśli jesteś osobą, która raczej nie przyjaźni się z pieniędzmi i nigdy do końca nie wie którędy wyciekają z Twojego portfela może to być przesłanie dla Ciebie by zacząć je zauważać. Wydawać uważniej, uczyć się od innych. Nawiązywać nowe relacje, szukać innych źródeł dochodu. To dla Ciebie dosyć materialistyczny rok.
 

Horoskop miłosny Skorpion 2019

Nie przepadasz za tym całym romantycznym blichtrem - pudrem, brokatem i wyznaniami. W tym roku dostaniesz to fajne, co następuje później - dobre partnerstwo, przestrzeń dla siebie, być może macierzyństwo. Przed Tobą intensywny rok w uczuciach, osoby z najbliższej rodziny będą bardzo zabiegać o Twoją uwagę i opiekę. Dlatego w pierwszej kolejności zaopiekuj się sobą i nie rozmieniaj swojej siły na resztę świata.
 

Skorpion: Horoskop finansowy na 2019 rok

Ty przecież już to wszystko zaplanowałaś - poszerzenie pola swoich działań, nowe pomysły, nowe relacje zawodowe. W twoim wypadku to nigdy nie jest sprint po kasę tylko powolny marsz po uzasadnioną podwyżkę. Prognozy są optymistyczne - oglądaj mieszkania i domy do kupienia. Jednak zawsze trzeba się liczyć z wpływem Urana, który uwielbia zmieniać to co już postanowione. Dlatego plan B i don’t worry.
 

Horoskop zdrowotny Skorpion na 2019 rok

Masz skłonność do reżyserowania niezliczonych scenariuszy w swojej głowie. A Twoja głowa bywa tym zmęczona, więc zrób coś dla niej i pozwól sobie czasami na niemyślenie (wiemy, że to dla diablo inteligentnego Skorpiona wyzwanie, ale spróbuj). I więcej witamin. Zwłaszcza jeśli palisz.

Zobacz także: Horoskop 2019 Strzelec (23.11–21.12): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny