Waga horoskop miesięczny na 2019 rok

Styczeń 2019
To miesiąc kalejdoskop i rollercoaster w jednym. Zamęt, zamieszanie, nieporozumienia - zwłaszcza w związkach. Ale to Ty będziesz mieszać, bo nagle poczułaś, że dość masz stabilizacji i wyważonych emocji. Zaczniesz stawiać sprawy na ostrzu noża, jak nie Ty. Ale uważaj, bo pędząc przed siebie można połamać sobie nogi. Niedosłownie, ale straty mogą być.

Luty 2019
Po pełnym niepokojów styczniu zaczniesz doceniać balans i równowagę. Może nawet spróbujesz wprowadzić bardziej higieniczny tryb życia i na jakiś czas porzucisz swoje dekadenckie (jakże przyjemne) nawyki. Będzie spokojniej, znajomi przestaną Cię osaczać, a świat proponować niezliczoną ilość atrakcji.Więc łatwiej będzie Ci powiedzieć „nie”. Może nawet zaczniesz się zastanawiać, czy jednak nie jesteś zakochana?

Marzec 2019
Dobry czas, dobra codzienność. Może teraz właśnie ujrzą światło projekty nad którymi pracowałaś od jakiegoś czasu. Będziesz wyluzowana i spokojna. Chętnie zaangażujesz się w życie uczuciowe przyjaciół, a Twoje rady okażą się trafione. Jesteś wspaniałą przyjaciółką i czerpiesz z tego ogromną satysfakcję.

Kwiecień 2019
Poczujesz zastrzyk gwiezdnej energii. Zwalisz to na wiosnę, ale to nowe pokłady Twojej kreatywności próbują się wydostać na światło dzienne. Masz świetne pomysły i nie zawahaj się ich użyć. Ale nie ma sensu aż tak się nimi ekscytować. W końcu i one spowszednieją i staną się częścią życia. Ważne by wytrzymać nudny etap przekuwania ich w czyn.

Maj 2019
Poczujesz się szalenie zrelaksowana. Może dlatego, że w naturalny sposób ograniczysz liczbę osób, które będą Cię otaczać. A w gronie najbliższych i sprawdzonych przyjaciół możesz opuścić gardę i wylać smutki. Problemy, którymi się podzielisz z innymi natychmiast stracą na wadze. Poczujesz się lekka i szczęśliwa.

Czerwiec 2019
Nie spiesz się i nie bądź niemiła. Wywyższanie się nad innymi - tego musisz unikać! Nawet jeśli jesteś świadoma swojej intelektualnej przewagi spróbuj spojrzeć na świat szerzej, a na innych z większą przychylnością. Poza tym wszystko będzie szło zgodnie z Twoim planem. Uważaj jednak by przy tej okazji nikogo nie wykorzystać.

Lipiec 2019
Wypełniają Cię nowe pomysły. Będziesz błyszczeć, a wszyscy będą Ci zazdrościć sposobu myślenia, którym zaskarbisz sobie uznanie przełożonych. Niektóre z tych pomysłów będą bardzo nietypowe, ale poczujesz, że teraz właśnie jest ich czas. Ludzie będą Cię podziwiać, a może wśród Twoich fanów jest ktoś wyjątkowy? Warto poświęcić więcej czasu na szczere rozmowy z nowo poznanymi osobami.

Sierpień 2019
To dla Ciebie miesiąc seksu i zabawy. Może warto nieco przystopować z hulankami, aby nie przekroczyć cienkiej granicy dobrego zdrowia i samopoczucia. Jeśli nie ćwiczysz i nie uprawiasz żadnego sportu może po prostu zacznij więcej chodzić? To ruch zgodny z Twoim temperamentem - pozwala myśleć i myśleć i myśleć :-)

Wrzesień 2019
Czas ognistych przygód. Zapomnisz się zupełnie romansując, wyjeżdżając i... płacąc za wszystko. Podskórnie wiesz, że tak nie będzie przez cały czas, bo Twoja natura lubi wszystko bilansować i już tęsknie myślisz o nadciągającej jesieni i wpisanym w nią spokoju, a nawet mikronudzie.

Październik 2019
Sprawy nieco się pogmatwają (być może w wyniku letniego romansu) więc dobrze mieć jakiś plan ratunkowy. Wariant B. Może być to rzucenie się w wir pracy, albo po prostu szczere, choć bolesne wyjaśnienie wszystkich spraw. Jak zawsze warto się schronić w bezpiecznych ramionach przyjaciół. A tych masz na całe życie. Koniec z szaleństwem, koniec z działaniem pod wpływem impulsu. Warto zrobić dokładną listę wydatków.

Horoskop 2019 Panna (24.08–22.09): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Wszystkie supły się rozwiązały, a kłopoty zbladły. Mimo smutnej aury będziesz w dobrym, choć nostalgicznym nastroju. Dojdziesz nawet do wniosku, że wszystkie wydarzenia ostatnich miesięcy miały w sobie jakiś głębszy sens. Poczujesz się szczęśliwa, spełniona i niespiesznie zaczniesz planować większe, długodystansowe zmiany w życiu (emigracja, zmiana pracy?).

Grudzień 2019
Będziesz próbowała skupić się na rodzinie, choć Twoja uwaga będzie szybowała w inne rejony (prawdopodobnie pracy, w której nagle dostrzegłaś nowe perspektywy). Wszystkie aspekty życia będą się łagodnie splatać bez większych zawirowań. Pod koniec miesiąca możesz usłyszeć coś wyjątkowo miłego od kogoś po kim zupełnie się tego nie spodziewasz.


Karta Tarota dla Wagi na 2019 rok - Głupiec

To karta, która wbrew pozorom nie jest dla Ciebie antykomplementem. Głupiec to nowy początek. Symbolicznie lub dosłownie. Początek podróży, nowego życia, nowego związku, rodzących się pomysłów, które gdy dojrzeją w Tobie zmienią Twoje życie. Ta karta ma wywrotowy charakter - jest trochę błaznem rzeczywistości. Śmiechem będziesz pokrywać to, co nieudane. Bycie niemądrym, udawanie głupca pozwala łagodnie ślizgać się w codzienności gdy nie masz jeszcze dość odwagi (lub Ci się to nie opłaca) by mówić co naprawdę myślisz i czujesz. Ta karta oznacza że zbliżają się zmiany i wystarczy iskra, aby zapłonął ogień. Czyli znajdujesz się w sytuacji gdy wszystko jest możliwe bardziej niż kiedykolwiek. I masz do wyboru dwie drogi - możesz przyjąć ten impuls i zacząć przebudowywanie swojego życia (nowa praca, dziecko, inny mężczyzna, nowa pasja, wielka wyprowadzka). Ale możesz też uznać, że jeszcze nie czas i nadal być jak kot z Alicji w Krainie Czarów - pojawiać się ze swoją świadomą obecnością w niektórych sytuacjach, aby potem znikać w swoim świecie. Nikt nie może Cię zmusić do pełnego zaangażowania. Ale sygnał jest dla Ciebie jasny - obie drogi są równie dobre. Możesz wybrać, albo rzucić kostką.


Horoskop miłosny Waga na 2019 rok

Jeśli chodzi o uczucie w tym roku można to porównać do iskry, która wpadła w proch. Bum! Ryzyko? Może się szybko spalić, ale i tak będzie warto. W tym roku kosmos będzie dawał Ci ciągle nowe szanse w uczuciach, więc spokojnie możesz coś po drodze spartaczyć. W związkach będziesz mieć wrażenie że wasze życie ktoś obsypał cukrem pudrem - ale nie daj się zwieść. Gdy zdrapie się lukier może nie być już tak świeżo. Więc rozsądek i balans - w końcu od tego jesteś specjalistką.


Waga: Horoskop finansowy na 2019 rok

Być może to najlepszy rok twojego dotychczasowego życia. Już przerobiłaś większość porażek - teraz czas na spokojne pięcie się ku górze. Bez zadyszki. Dokształcaj się, idź na kompromisy z pracodawcą, jeśli teraz nie da Ci tego co chcesz, doceni Twoją lojalność, a to zaowocuje za jakiś czas. Nie rzucaj się głową naprzód, Saturn lubi nieco opóźniać realizację planów. Spokojnie, dystyngowanie i z klasą. Tempo kariery zwolni, ale dzięki temu zgromadzisz nowe siły.


Horoskop zdrowotny Waga na 2019 rok

W romansowym szale możesz zapomnieć o rytmicznym trybie życia. A jednak zdecydowanie służy Ci gdy regularnie się wysypiasz i od czasu do czasu zjesz coś zdrowego. Przynajmniej raz w tygodniu połóż się przed północą. Zablokuj powiadomienia na telefonie - ludzie będą Cię rozchwytywać, a Ty musisz odpocząć. Wystaw Netflixa z sypialni. RównoWAGA :-)

Zobacz także: Horoskop 2019 Skorpion (24.10–22.11): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny