Horoskop roczny dla Bliźniąt 2020: Nadchodzące miesiące zweryfikują wszystkie pomysły ostatniego czasu: miłosne, w relacjach i w poglądach na życie. To co do tej pory widziałaś w czarnych barwach, teraz może okazać się różowe i odwrotnie. Zweryfikujesz też przypadkowe działania i poszukiwania okaże się, że Ci na których powinno Ci zależeć od dawna są przy Tobie i dbają byś czuła się dobrze. Dla wielu z Was to czas na zmianę partnera. Nie możesz być w ciągłej stagnacji. Może uznasz, że z kimś innym stanowisz o wiele bardziej udany duet. To nie będzie przypadek. Ale zanim zaufasz innym, zaufaj sobie. Bądź pewna siebie. Bardziej niż zwykle zejdź z chmur. Ziemski rok na to pozwoli.

Temat roku: tworzenie nowego lub umacnianie tego co świeże. Związku, relacji albo układu sił w pracy (prawdopodobnie nowej). Podążasz już zupełnie nową drogą, to jest tylko kontynuacja zamierzeń, które poczyniłaś już w poprzednim roku. Otoczenie może być nieprzyjemne i pełne manipulatorów. Jednak twoja nowa sytuacja daje Ci poczucie stabilizacji w tym roku nie będzie momentów strachu, że nie uda Ci się ogarnąć wszystkiego (także finansów). Może trochę nudno jak na Ciebie, ale takie lata też są potrzebne.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Bliźnięta 2020:

W miłości: zweryfikujesz wszystkie ostatnie przygody i romanse. I zobaczysz z pełną mocą: o kurcze, naprawdę to coś czego chciałam? Niemożliwe!. Wszystkie niepotrzebne znajomości odejdą i bez żalu je pożegnasz. Kiedyś wyobrażając sobie, że tych osób zabraknie w twoim życiu byłaś pełna paniki, dziś nawet nie możesz uwierzyć że tak myślałaś. To niesamowite, że nawet poczucie, że będziesz przez jakiś czas sama nie powoduje w Tobie smutku. Bycie samą daje przestrzeń dla emocji. Zwłaszcza, że jakieś powolnie klarujące się przyjaźnie mają w sobie potencjał wielkiej opieki i szczerych uczuć.
 

Bliźnięta: horoskop finansowy 2020

Zalecana ostrożność, bo ktoś może podkraść Ci pomysł, albo skierować na fałszywą drogę, aby mieć z tego jakiś zysk. Nie wiesz czy podjęłaś dobrą decyzję zbaczając nieco z kursu. Teraz powrót do starego jest niemożliwy. Chyba, żeby zostawić wszystko i zacząć inne zupełnie od zera.
 

Horoskop Bliźnięta 2020: zdrowie

W zdrowiu: duże sukcesy na polu sportowym. Wszystko za co zabierasz się z metodyczną premedytacją wróży sukcesy. Uzyskasz dzięki temu wewnętrzną higienę. Odkryjesz też zupełnie nowe wspaniałe aktywności o które się do tej pory nie podejrzewałaś (taniec?).
 

Horoskop na 2020 Bliźnięta: Samorozwój

To będzie dla Ciebie rok wzmacniania i odświeżania relacji. Wreszcie uwierzysz w to co czasami ktoś Ci mówi że może wcale nie jesteś aż tak empatyczna i czuła. Jesteś już gotowa to przyznać i nad tym popracować. Będzie to czas, w którym spojrzysz na siebie oczami innych. Tak, oto taka jestem z boku.

Zobacz także: Horoskop 2020 Byk (21.04–22.05): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok