Horoskop roczny dla Raka 2020: W naturze masz tak, że nie widzisz rzeczywistości tak jak wygląda ona naprawdę. Nie widzisz też właściwie siebie, a konkretnie swojej własnej wielkości. Czasami masz kłopot z doszacowaniem co się opłaca. To działa w dwie strony tak jak możesz czegoś niedoszacować, tak i się przeliczyć ale to tylko pułapka naszego umysłu. Ten rok zajmie Ci zrzucanie jarzma bezsilności. Stopniowe zmienianie swojej perspektywy w stronę bardziej zrównoważonej. Na wyjście z pułapki umysłu najlepszy sposób to dopuścić do głosu inne fakty, nie tylko własne uczucia.

Temat roku: uziemienie. Znalezienie siebie w kontekście tego, co rzeczywiste i materialne. Czas na docenienie świata materialnego i drobiazgów, które Ci daje. Może potrzebujesz zmiany perspektywy, aby odzyskać więź z naturą. Kiedy przybliżysz się do fizycznych przyjemności wzrośnie Twoja pierwotna chęć do życia.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Rak 2020:

W miłości: klimat zdecydowanie się ociepla. Ci, którzy porzucili już nadzieję zobaczą, że miłość jednak przezimowała i odradza się. Intuicja do nowych związków też Cię nie zawiedzie.
 

Rak: horoskop finansowy 2020

W finansach sporo niełatwych decyzji. Przez nie może zacząć Ci uciekać poczucie celowości tego co robisz. Lubisz znać odpowiedzi na wszystkie pytania i takie sytuacje mogą zabierać Ci poczucie bezpieczeństwa. Jednak to szybko minie. Zobaczysz nowe kiełkujące możliwości i zaczniesz zastanawiać się, jak je nadgryźć wykorzystując umiejętności które już posiadasz lub tylko nieznacznie je podrasowując.
 

Horoskop Rak 2020: zdrowie

Wydaje Ci się, że nadal możesz przenosić góry i biegać maratony. Spójrz czule na ciało kiedy mówi nie daj mu odpocząć. Bez straty. Joga to też sport.
 

Horoskop na 2020 Rak: Samorozwój

Duża moc i chęć postawienia na swoim połączona z umiejętnością przyjęcia na siebie odpowiedzialności oznacza jedno gwarantowany i gigantyczny sukces. Pozostaje tylko wykorzystać te skrzydła, które pojawiają się na Twojej drodze.

Zobacz także: Horoskop 2020 Bliźnięta (23.05–21.06): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok