Horoskop seksualny na luty 2022 roku wygląda naprawdę obiecująco. Wraz z końcem stycznia skończyła się retrogradacja Wenus, 3 lutego odpuścił nam też retrogradujący Merkury (choć przed nami jeszcze trzy jego retrogradacje...). A więc teraz sprawy nabiorą kolorów i tempa, emocje zostaną odblokowane i można ruszyć do przodu, w tym wskoczyć w nowe związki czy przygody. Do tego wszystko dzieje się w sezonie Wodnika, który sprzyja szeroko rozumianej bliskości.

Tuż przed walentynkami, 12 lutego czeka nas koniunkcja Wenus i Marca w Koziorożcu. Ogniste połączenie! To świetny czas na randki, zwłaszcza te pierwsze. Odpalajcie aplikacje randkowe i wpisujcie ten termin do kalendarza!

Jeśli czytałyście i czytaliście nasz roczny horoskop erotyczny, to zapewne pamiętacie, że 2022 zapowiada się jako rok przyjemności, hedonizmu, pełen miłości i seksualnych uniesień! Czas, by to się zaczęło dziać! Układ gwiazd nam sprzyja, ale oczywiście sporo też zależy od nas. 

Horoskop seksualny na luty 2022: Baran

Cóż, u Baranów skupienie na karierze może nieco przeszkodzić w dostrzeżeniu szansy na miłość czy romans, ALE... W okolicach walentynek powinno się to zmienić, a zwłaszcza 16 lutego, kiedy pełnia księżyca w Lwie oświetli jasnym blaskiem sektor romansów. Obudzą się potrzeby i pragnienia, Wenus z Marsem też dołożą swoje trzy grosze i ruszysz na poszukiwania kogoś, z kim można miło spędzić czas, Baranie. A jeśli jesteś w związku, to porzucisz obowiązki i oddasz się jego pielęgnowaniu, kupowaniu prezentów, organizacji randki niespodzianki. Może kolacja z afrodyzjakami to niezły pomysł? A potem zjadanie siebie? Możecie do tego wykorzystać jadalne żele do masażu ciała, które podkręcą atmosferę albo czekoladę jadalną, którą wypiszecie sobie na ciałach miłosne wiadomości.

Horoskop seksualny na luty 2022: Byk

Co w horoskopie erotycznym na luty zapisane jest dla zodiakalnych Byków? Tutaj rządzi Wenus, która podpowie najlepsze pomysły na lutowe przyjemności, które pomogą zajętym Bykom w pielęgnacji ich związków. Daleka podróż, dzięki której dostarczycie sobie nowych bodźców, odetniecie się od starych dekoracji i poczujecie ożywczy impuls oraz pożądanie. Albo przynajmniej podróż w sypialni. Może to czas na tantrę, uważny seks w duchu slow, który wzmocni waszą więź, pomoże odkryć nowe erogenne miejsca na mapie ciała? Idealna będzie do tego świeca do masażu, która swoim ciepłem i wyszukanym aromatem rozbudzi i rozpieści zmysły.

Psst! Takiej świecy można też używać solo, by na przykład podczas randki z samą sobą pogłębiać relację ze swoim ciałem i szukać nowych rozkosznych miejsc na ciele, sprawdzać, jaki rodzaj dotyku, jaka temperatura najlepiej na nas działa!

Horoskop seksualny na luty 2022: Bliźnięta

Od 4 lutego Mars w połączeniu z Jowiszem wesprą osoby spod znaku Bliźniąt w eksplorowaniu życia erotycznego. Wasza seksualna wyobraźnia, drogie Bliźnięta, będzie pracowała na najwyższych obrotach! To doskonały czas, by wprowadzić w życie swoje fantazje, eksperymentować, wprowadzać elementy kinku do swojej sypialni i czerpać jak najwięcej przyjemności! Czy to w pojedynkę, czy z innymi osobami, na które lutowa energia seksualna Bliźniąt będzie działała jak magnes!

Co sprawić sobie na walentynki? Może stosunkowo nowy gadżet od Lelo, czyli Enigmę dla głodnych doznań? Łączy w sobie soniczne działanie bestsellerowej Sony, która robi z łechtaczką cuda, i doskonale stymuluje także od wewnątrz!

 

Horoskop seksualny na luty 2022: Rak

U Raków luty to czas partnerstwa. W związku będzie się układać, nieporozumienia uda się wyjaśnić i usprawnić komunikację. Luty to świetny czas, by szczerze porozmawiać o swoich pragnieniach, fantazjach, tym, co lubimy w sypialni! A jeśli mowa o Rakach singlach czy singielkach, to i u nich luty sprzyja związkom! Albo kogoś uda się poznać, albo crush odwzajemni uczucia czy też luźna relacja nabierze kształtów, podejmiecie decyzję, by dalej być ze sobą. Więc z jednej strony będzie to czas układania relacji, zasad, a z drugiej sprzyjający bliskości, intymności, dbaniu o swoje potrzeby w sypialni. Być może warto zainwestować w gadżet stworzony z myślą o parach.